Aizvadīts Ķekavas velobrauciens 2020 (+VIDEO, FOTO UN REZULTĀTI)

Šodien pie Ķekavas sporta kluba, Ķekavas velobrauciens 2020 ietvaros, kuru organizēja Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra, sportoja gan lieli, gan mazi. Kopā uz starta trīs disciplīnās izgāja vairāk nekā 620 dalībnieki. Visiem paldies par kopā pavadītu burvīgu, sportisku un pozitīvām emocijām piepildītu sestdienu! Paldies sponsoriem, atbalstītājiem, dalībniekiem un sadarbības partneriem par atbalstu!

Velobrauciena dalībniekiem, viņu atbalstītājiem un līdzjutējiem tika nodrošinātas dažādas aktivitātes: Veloruļļu cīņas, Stiprais cālis 2020, mūsu atbalstītāju aktivitātes – Jautrais “Piebalgas oriģinālais kvass” skrējiens, “Ķekavas avots” jautrā pudelīte, “Happy” mammu skrējiens, “Herkuless” precīzais metiens, Gardais “Hanzas maiznīca” kukulītis, kā arī dažādas radošas un veselīgas aktivitātes.

Putnu fabrikas Ķekava 45km Tautas distancē “Stiprie stilbiņi” vīriešu konkurencē: 1.vieta – Kristers Ansons2.vieta – Pauls Rubenis3.vieta – Volodymyr Guschin. Savukārt sieviešu konkurencē : 1.vieta Anita Antone, 2.vieta – Sanda Petunova, 3.vieta – Sindija Skangale.

7km “Ķekavas avots” ģimenes distancē šogad piedalījās īpaši kupls dalībnieku skaits, vairāk kā 300. Šogad izlozes kārtā pie lieliskām balvām no “Ķekavas avots”, “TU saldējums”, “Ādažu čipsi”, “Bella”, “Hanzas maiznīca”, “Green motors” un “Piebalgas alus” tika 40 dalībnieki.

HERKULESS bērnu distancē startēja 106 dalībnieki un katrs saņēma pārsteiguma balvu un piemiņas medaļu, kā arī notika dažādu balvu izloze.

Ķekavas velobrauciens 2020 ietvaros notika arī ikgadējais “Stiprais cālis”, kurā dalībniekiem bija jāskrien, jālec, jāmet, un visādi citādi sevi jāpierāda. Šogad Stiprajā cālī piedalījās 119 dalībnieki, katrs par uzdevumu veikšanu saņēma balviņu, papildus starp visiem dalībniekiem tika izlozētas 10 īpašās Putnu fabrika Ķekava balvas.

Pasākuma dalībniekiem bija iespēja piedalīties grandiozajā putu ballītē, kurā gan dejojām, gan vingrojām, gan veidojām putu cepures. Bija gan piepūšamās atrakcijas, gan karuselis, deju un dziesmu priekšnesumi no vietējo bērnu kolektīviem, par tiem paldies ansamblim “Cīrulītis” ar skolotāju Ilzei Millerei un “GMD studio” deju grupai ar pasniedzēju Dženetu Dumpi.

Notika Veloruļļu cīņas, 3 dažādās vecuma grupās, kurās bija jāmēro 250 m uz ātrumu, tomēr neizkustoties ne centimetru. Šajā cīņa labākos rezultātus uzrādīja – Alex White, Māris Rubiks un Kaspars Vaisūns vīriešu konkurencē, savukārt sieviešu konkurencē Adrija Anna Zariņa, Melānija Dalbiņa un Irēna Kļimova, labākie saņēma balvas no “Herkuless”.  Bija karsti, aizraujoši, interesanti un izzinoši!

Paldies par jautrajām un radošajām darbnīcām mūsu draugiem –mājdārziņam “Svēteļa ligzda” ar komandu.

 • Foto (1.daļa) ŠEIT
 • Foto (2.daļa) ŠEIT
 • Velobrauciena video ŠEIT
 • Dalībnieka video no trases īsā versija (Jānis Kupcis) ŠEIT
 • Dalībnieka video no trases pilnā versija (Jānis Kupcis) ŠEIT
 • Dalībnieka video no trases pilnā versija (Romans Trojanovs) ŠEIT
 • Dalībnieka video no trases pilnā versija (Pauls Rubenis) ŠEIT
 • Mitrohinu ģimenes video ŠEIT
 • Herkuless bērnu distances rezultāti ŠEIT 
 • Ķekavas avots ģimenes distances rezultāti ŠEIT
 • Putnu fabrikas Ķekava tautas distances “Stiprie stilbiņi” rezultāti ŠEIT

Velobraucienu atbalsta – Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas avots, Isostar, Herkuless, TU saldējums, Bella Happy, Bella, Piebalgas alus, T/C Liiba, Ādažu čipsi, ŠKODA automašīnu oficiālais pārstāvis Latvijā – GREEN MOTORS, Rīgas šampanietis, My fitness, Hanzas maiznīca, Ortoto, mājdārziņš – Svētēļa ligzda.

Īpašu paldies Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras direktore, Dace Cīrule, velta arī savai lieliskajai komandai par ieguldīto darbu šī pasākuma tapšanā un organizēšanā.

Comments are closed.