21. augusta vakarā aicinām piedalīties foto orientēšanās pasākumā ģimenēm Katlakalnā

Aicinām ģimenes piedalīties foto orientēšanās pasākumā, ar kura palīdzību varēsiet labāk iepazīt Katlakalnu! Pasākums notiks 21. augustā no plkst. 18:30-20:30 (starts līdz plkst. 19:30, finišs līdz plkst. 20:30), pie Katlakalna Tautas nama, Pļavniekkalna ielā 35. Iepriekšēja komandu pieteikšanās līdz 20. augustam ŠEIT. Komandu reģistrēšanās pasākuma dienā notiek no plkst. 18:00-19:30.

Pasākumā piedalās ģimeņu komandas – dalībnieku skaits komandā 2 – 5. Komandā jābūt vismaz vienam dalībniekam, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Pārējiem dalībniekiem vecuma ierobežojumu vai citu prasību nav (jāģērbjas ērti, trase būs piemērota ģimenēm ar ratiem). Distance ir plānota tā, lai tajā būtu interesanti gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tajā noteicošais ir atjautība, izveicība un komandas sadarbība, nevis spēks un ātrums. Šī distance ir pa spēkam jebkuram iesācējam un būs kā laba iepazīšanās ar foto orientēšanās sacensībām.

Uzreiz pēc sacensībām notiks balvu izloze, kurā piedalās komandas, kuras ir apmeklējušas un pareizi atrisinājušas uzdevumus vismaz 15 kontrolpunktos. Visas komandas saņems pārsteiguma balviņas. Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

Pasākumu atbalsta – Putnu fabrika ĶekavaPiebalgas alusHerkulessĶekavas avots, Bella Happy un Bella Latvia.

Pasākuma nolikums ir pieejams ŠEIT

Comments are closed.