Kambīzēni Baltic Cup 2020 Burtniekos

Stipra vēja apstākļos, 4. un 5. jūlijā Burtnieku ezerā norisinājās Baltic Cup 2020 Latvijas posms vindsērfingā. Šogad tas pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu, no kuriem 68 bija BIC Techno klases dalībnieki. 16 no tiem Kambīzēni. Tik lielu dalībnieku skaitu uz starta līnijas mēs vēl Baltijā nebijām redzējuši (izņēmums ir Pasaules čempionāts Liepājā).

Milzīgs prieks par Kambīzēniem, kas stirpa un brīžiem brāzmās pat ļoti, ļoti stirpa vēja apstākļos 4 valstu dalībnieku konkurencē uzrādīja ne tikai lieliskus rezultātus, bet iepriecināja treneri ar cīņassparu un pašatdevi. Manuprāt kvalitatīvākais un augstvērtīgākais Kambīzes sportistu sniegums sacensībās. Vēlos pateikties visiem mūsu dalībniekiem par šo cīņassparu, neatlaidību un kvalitatīvu sniegumu. Bija liels gandarījums vērot jūs distancē. Jūs esat labākie!


Šoreiz uz pjedestāla kāpa Dāvis Škutāns – 1.vieta U13 grupā, Arvils Spigēns – 2.viteta U3,5 grupā, Līva Škutāne – 3.vieta U15 grupā meitenēm. Tikai nedaudz, nedaudz līdz medaļām pietrūka Martai Lilū Berlandei un Bruno Spigēnam, kuri attiecīgi savās grupās palika vissāpīgākajās, t.i. 4.vietās.


Paralēli BIC Techno klasei startēja arī Kambīzes treneris Juris Dreinamis, kurš RaceBoard veterānu grupā izcīnija 3. vietu, kā arī Kambīzēnu vecāki, kas neskatoties uz stipro vēju startēja SUP sacensībās un Tautas klasē izcīnīja visas 3 godalgotās vietas (1. vieta – Inga Škutāne, 2. vieta – Inga Stabulniece, 3. vieta – Agnese Mauriņa).

Comments are closed.