Baložu pārstāvjiem 3 medaļas Latvijas čempionātā dambretē

Pirms Līgo svētkiem no 17. līdz 21. jūnijam Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta finālspēles 64 lauciņu klasiskajā dambretē un ātrspēlē. Tajā piedalījās 140 dalībnieki piecās vecuma grupās no visas Latvijas, starp kuriem arī 7 labākie sportisti no Baložiem.

Lielisku sniegumu demonstrēja Lauras Kronbergas audzēkņi, izcīnot 3 medaļas: 2 zelta un vienu bronzu, kā arī bija sportisti, kuri palika nedaudz aiz medaļniekiem un ierindojās 4., 6. un 8. vietā.

Šogad Baložu pārstāvji pārliecinoši ienāca U-8 vecuma grupā. Klasiskajā programmā pārliecinoši pirmo vietu ieguva un zelta medaļu izcīnīja Arvo Krebe (Baložu vidusskola), bronzas godalgu ieguva Fricis Kreits (PII Avotiņš). Nedaudz pietrūka veiksmes, bet jāuzteic arī Oskars Bajārs (PII Avotiņš), kuram 4. vieta.

Arī ātrspēlē Arvo Krebe nodemonstrēja lielisku meistarību un, pretiniekiem neatstājot nekādu iespēju, izcīnīja uzvaru. Mazliet līdz medaļām pietrūka Oskaram, kuram nācās samierināties ar vēl vienu 4. vietu. Fricim šoreiz 12. vieta.

Tāpat jāuzteic pārējie Baložu pārstāvji, kuri sacensībās parādīja cienījamu sniegumu.

Meiteņu U8 grupā klasiskajā turnīrā teicami nostartēja Lauma Golberga (Baložu vsk.), iegūstot 6. vietu, Laine Nemiro (Baložu vsk.) uzreiz nākamajā 7. vietā. Jāpiebilst, ka tiesības startēt Latvijas čempionāta finālā klasiskajā programmā ieguva tikai 10 labākie dambretisti no visas Latvijas katrā vecuma grupā.

Zēnu U8 grupā ātrspēles turnīrā piedalījās arī Mareks Surmovičs (Baložu vsk.), kurš ieguva 9. vietu, Artjoms Suščevskis (Baložu vsk.) 17. vietā.

Ļoti labu sniegumu spēcīgajā meiteņu U10 grupā parādīja Grieta Kreita (Baložu vsk.), izcīnot 7. vietu.

Sveicam visus uzvarētājus un godalgoto vietu ieguvējus, kuri mājās pārveda kausus, medaļas un vērtīgas balvas. Taču jāteic, ka šajā turnīrā zaudētāju nebija. Čempionāts tika noorganizēts ļoti augstā līmenī, kā arī visi bērni pēc ilgāka pārtraukuma bija neizmērojami priecīgi atkal satikties un sacensties klātienē.

Drīzumā jauni starti: jūlijā un augustā paredzēts Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē.

Uz drīzu tikšanos un veiksmi startos!

Informāciju sagatavoja Laura Kronberga

Comments are closed.