Slēpņu spēle “Ķekavas novada spēka zīmes 2020”, galvenā balva kalnu velosipēds!

ŠOVASAR AKTUĀLI – SLĒPŅOŠANA! GALVENĀ BALVA – KALNU VELOSIPĒDS!

18. jūnija līdz 20. jūnijam notiks Ķekavas novada svētki “E-kvartāls”. Viens no tā pasākumiem, kas tiks iedzīvināts 20. jūnijā plkst. 11, būs arī vasaras slēpņu spēle “Ķekavas novada spēka zīmes 2020”. To rīko Ķekavas novada Tūrisma Koordinācijas centrs, Jaunatnes iniciatīvu centrs un Sporta aģentūra. Spēle norisināsies no 18. jūnija līdz 3. augustam. 6. augustā starpizlozē un 8. augustā gala izlozē noskaidros uzvarētājus un apbalvos. GALVENĀ BALVA – KALNU VELOSIPĒDS, bet būs arī citas balvas. Varbūt tieši tu augustā jau brauksi ar jauno divriteni! Galvenā balva ir apskatāma Jauno ideju centra logā.

Ķekavas novada vasaras slēpņu spēles mērķis ir sniegt iespēju dalībniekiem aizraujošā veidā iepazīt dabas, aktīvās atpūtas, kultūrvēstures un citus tūrisma un vides objektus Ķekavas novadā, popularizēt auto un velobraukšanu kā lielisku iespēju aktīvi un saturīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī veicināt izziņas tūrismu Ķekavas novadā.

Lai piedalītos spēlē “Ķekavas novada spēka zīmes 2020”, vispirms jātiek pie slēpņu spēles bukleta. To var saņemt Tūrisma Koordinācijas centrā vai lejupielādēt elektroniski mājas lapā kekava.travel. Buklets būs pieejams arī Ķekavas Sporta klubā, Daugmales Multifunkcionālajā centrā, Depkina muižā Rāmavā, Baložu pilsētas pārvaldē un Ķekavas TKC informācijas stendā T/C Liiba. Tad jāatrod 25 spēka zīmes, kas izvietotas pie dažādiem objektiem kokos Ķekavas novada teritorijā. Jāsameklē slēpnī-kokā spēka zīme un tās nosaukums jāieraksta bukletā pie attiecīgā objekta. Tādā veidā jāatrod 25 slēpņi un tikpat daudz spēka zīmju. Slēpņus var meklēt brīvi izvēlētā laikā, iekļaujoties spēles norises laika periodā. Aizpildīts buklets līdz 2020. gada 3. augustam jāiesniedz vai jāatsūta Ķekavas novada TKC. Bukletu var ievietot arī Ķekavas novada pašvaldības Sporta aģentūras pastkastītē.

Pirms piedalies spēlē, iepazīsties ar noteikumiem! Slēpņu spēles “Ķekavas novada Spēka zīmes 2020” nolikums pieejams: ej.uz/slepnuspele2020.

Plašāka informācija pieejama mājas lapā kekava.travel vai zvanot pa tālruni 27017333.

Liels paldies slēpņu spēles atbalstītājiem – Eži Events, Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas Avots, Dabas Zirgi un smu_bratus.

Dodies dabā pa vēl nezināmām takām, iepazīsti savu novadu, iemīli to un esi lepns, ka dzīvo Ķekavas novadā!

Comments are closed.