1.-4. klašu skolēnu vasaras brīvlaika fiziskās aktivitātes veselības veicināšanai (PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!)

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra organizē skolēnu vasaras brīvlaika fiziskās aktivitātes veselības veicināšanai divas nedēļas pēc kārtas 1. – 4. klases skolniekiem (29.06.2020. – 03.07.2020.) un (06.07.-10.07.2020) Baložos un Ķekavā.

Sadarbībā ar Eiropas Savienības, Eiropas Sociālais Fonds, 9.2.4.2. pasākums “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei”, 1.kārta atbalstu tiks organizētas dažādas veselību veicinošās nodarbības, kā arī uztura mācība.

Pieteikšanās prioritāri ir Ķekavas novada deklarētajiem bērniem.

Sākot no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00 katru dienu bērniem būs iespēja piedalīties pieredzējušu treneru un skolotāju sagatavotās dažādās fiziskās aktivitātēs, pašiem izzināt un baudīt veselīgas brokastis, pusdienas un launagu, piedalīties uztura mācību meistarklasēs, kā arī iepazīt vēl nebijušus sporta veidus ne tikai telpās, bet arī brīvā dabā.

Tikšanās vietas:

–          Baložos (Baložu vidusskolas sporta komplekss no plkst. 08.00 līdz 17.00);

–          Ķekavā (Ķekavas sporta klubs no plkst. 08.00 līdz 17.00).

Grupu dalībnieku skaits ir ierobežots (25 vietas Baložos un 25 vietas Ķekavā)!

Dalības maksa: brokastu, pusdienu, launaga, spēļu, materiālu līdzfinansējums – 60 EUR.

Jautājumu gadījumā rakstiet uz epastu: marita.pulla@kekava.lv vai zvaniet 25948272 (Marita)

Iepriekšējā pieteikšanās klikšķinot šeit. PIETEIKŠANĀS IR NOSLĒGUSIES!

Uz tikšanos!

P.S. Dalībniekiem lūdzam ņemt vērā, ka būs nepieciešams aizpildīt anketas ar sensitīviem datiem, kā arī nodarbību laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas, kuras tiks izmantotas projekta atspoguļojumam Ķekavas novada pašvaldības un Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras mājas lapās un sociālajos tīklos.

Comments are closed.