Vasaras aktivitātes uz ūdens!

Jau devīto gadu Ķekavā darbojās vindsērfinga skola Kambīze, kur Ķekavas un apkārtējo novadu iedzīvotājiem iespējams pavadīt vasaru uz ūdens apgūstot vindsērfinga pamatiemaņas vai pilnveidot savas burāšanas prasmes individuālās vai grupu nodarbībās.

Vindsērfinga skola Kambīze pievērš pirmšķirīgu nozīmi audzēkņu drošībai. Kambīzes treneri ir sagatavoti kā glābēji, pirmās palīdzības sniedzēji un kvalificēti motorlaivu vadītāji. Nodarbības vada sertificēti treneri saskaņā ar licencētu interešu izglītības programmu.

Arī šovasar Kambīze aicina piebiedroties jaunus audzēkņus iesācēju grupās. Īpaši tiek aicināti bērni vecumā  no  7 līdz 12 gadiem, lai apgūtu pamatiemaņas vindsērfingā un nākotnē pārstāvot Ķekavas vārdu startētu vietējās un starptautiska mēroga vindsērfinga sacensībās. Vindsērfings ir lielisks kopā būšanas veids visai ģimenei, līdz ar to Kambīzes treneri būs priecīgi redzēt savu audzēkņu vidū gan bērnus, gan viņu vecākus.

Nodarbību laikā bērni iemācās ne tikai burāšanu, bet praksē apgūst dabas burvību, tās krāšņumu un spēku, iemācās jau priekšlaicīgi atpazīt iespējamos riskus un rīcību drošībai uz ūdens.

Vasaras mēnešos grupu nodarbības notiks regulāri 4 darba dienas nedēļā. Šogad audzēkņiem būs iespēja izvēlēties 2 vai 4 apmeklējumus nedēļā. Audzēkņi tiek nodrošināti ar visu vindsērfinga apmācībai nepieciešamo inventāru.

Vindsērfinga skolas Kambīzes bāze atrodas Daugmales pagastā atpūtas vietā “Vedmeri”. Plašāka informācija par Vindsērfinga skolu Kambīze meklējama www.kambize.lv

Tiekamies uz ūdens.

Comments are closed.