No 3. jūnija zemas intensitātes nūjošanas nodarbības pensionāriem kopā ar treneri Ingu Daļecku!

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra ar ES struktūrfondu projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/094 “Veselības veicināšana un slimību profilakse Ķekavas novadā” atbalstu organizē BEZMAKSAS zemas intensitātes nūjošanas nodarbības pensionāriem kopā ar treneri Ingu Daļecku!

Nodarbību norises vietas:

  • BALOŽOS trešdienās un piektdienās plkst. 10:00 ( tikšanās pie Baložu vidusskolas sporta kompleksa);
  • ĶEKAVĀ trešdienās un piektdienās plkst. 11:15 (tikšanās estrādē).

Sākam jau š.g. 3. jūnijā! Uz tikšanos!

Brīdinājums!!!

Lūdzam nodarbību laikā būt atbildīgiem un ievērot distancēšanos, kā arī izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt sporta nodarbības, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi!!!

Personām vecākām par 65 gadiem, personām ar hroniskām slimībām (hroniskas elpošanas ceļu slimības, cukura diabēts, smagas sirds asinsvadu sistēmas slimības), kā arī personām ar imūndeficītu, atrodoties sporta norišu vietās, lūdzam, ievērot īpašus piesardzības pasākumus, piemēram, izvairīties no sporta norišu vietu apmeklējuma, kad tur ir liels cilvēku pieplūdums!!

Informējam, ka sporta nodarbības norises vietā vai tās tuvumā nav pieļaujama cita ar konkrēto fizisko aktivitāšu norisi nesaistīta pulcēšanās.

Informējam, ka sporta norises vietā aprīkojumam tiek nodrošināta regulāra dezinfekcija. Par aprīkojuma izmantošanu atbilstoši noteiktajām prasībām un dezinfekciju atbildīgā persona: trenere Inga Daļecka.

Comments are closed.