Dambretistiem jauni izaicinājumi

Attīstot dambretes spēles iespējas, Latvijas Dambretes federācija (turpmāk tekstā LDF) ar 14. aprīli piedāvā ikvienam interesentam vismaz reizi nedēļā atbilstoši vecuma grupai piedalīties tiešsaistes dambretes turnīros 64 un 100 lauciņu dambretē.

LDF ne tikai organizē sacensības Latvijas līmenī, bet arī piedāvā izmēģināt savus spēkus citu federāciju turnīros starptautiskajā arēnā, kur piedalās sportisti no Baltijas valstīm, Krievijas, Holandes, Norvēģijas, Baltkrievijas, Polijas, Ukrainas, Latvijas, t.sk. no Ķekavas novada.

Tiešsaistes sacensībās, iepazīstot citus spēlētājus, ir iespēja dambretistiem veidot jaunus kontaktus, uzzināt viņu spēles paņēmienus, arī pārbaudīt savu meistarību. To veiksmīgi dara Ķekavas novada dambretisti, kas ne tikai rāda augstu sniegumu, bet ir aktīvi iesaistījušies programmā. Tagad, ņemot vērā ārkārtas situāciju un aizliegumu klātienē organizēt turnīrus, parādījušās jaunas iespējas, kā papildināt savu meistarību mājas apstākļos un uzzināt, kā to dara citi. Jāpiebilst, ka šāda formāta sacensībām ir liela interese gan jauniešu vidū, gan starp pieaugušajiem. Tiešsaistes sacensībās LDF Kauss piedalās Baložu pārstāvis Kristaps Skrastiņš (fotogrāfijā).

Tāpat lielu interesi raisa iespēja piedalīties dambretes tiešsaistes treniņos, ko vada Pasaules čempions 100 lauciņu dambretē Guntis Valneris un daudzkārtējais Latvijas čempions dambretē Guntars Purviņš. Tiešsaistes treniņu skatās 2020.gada Latvijas čempionāta finālisti no Baložiem Fricis Kreits un Grieta Kreita (fotogrāfijā).

Vairāk informācijas par tiešsaistes treniņiem, turnīru norisi, laikiem, noteikumiem un dalību sacensībās Latvijas Dambretes federācijas mājas lapā www.dambrete.lv

Informāciju sagatavoja Laura Kronberga

Comments are closed.