Telpu futbola komandas aicinātas piedalīties otrajā nakts turnīrā “Ķekavas novada kauss 2020” (+PIETEIKUŠĀS KOMANDAS)

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, lai ierobežotu koronavīrusa “Covid-19” izplatību, no 13. marta līdz 12. maijam Ķekavas novadā tiek atcelti visi sporta pasākumi, nodarbības un sacensības!

Plānotais pasākuma datums – ________! Ķekavas sporta klubā, plkst. 20:00, otro reizi norisināsies nakts telpu futbola turnīrs “Ķekavas novada kauss 2020”. Dalības maksa no komandas 15 Eur, maksimālais komandu skaits turnīrā – 20! Pirmajā turnīrā, pirms gada, piedalījās 13 komandas, par uzvarētājiem kļuva komanda “Napalm”, kuri aiz sevis atstāja komandas “Antidopings” un FK “Partizāns”.

Komanda sastāv no 9 spēlētājiem (5 laukuma spēlētāji + 4 rezervisti). Svarīgi:

  • Nedrīkst spēlēt 2019./2020. gada sezonā Optibet Latvijas telpu futbola virslīgā vai līdzvērtīgā ārvalstu čempionātā vismaz vienu spēli aizvadījuši spēlētāji;
  • Komandā drīkst būt ne vairāk kā divi spēlētāji, kuri 2019./2020. gada sezonā ir aizvadījuši vismaz vienu spēli Latvijas telpu futbola 1. līgā vai līdzvērtīgā ārvalstu čempionātā.

Turnīra izspēles sistēma tiks noteikta 26. aprīlī, pēc visu pieteikumu saņemšanas. Pieteikšanās turnīram ŠEIT

Pieteikušās komandas:

  1. Lucavsala
  2. NAPALM
  3. Komanda no Salaspils
  4. TFK Lats

Nolikums ir pieejams ŠEIT

Tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji ar medaļām, kausiem un atbalstītāju sarūpētām balvām. Iespējamas papildus balvas labākajiem spēlētājiem, utt.

Turnīru atbalsta – Putnu fabrika ĶekavaPiebalgas alusMacronIsostar un Ķekavas avots!

Comments are closed.