Norisināsies tradicionālās sacensības “Galda spēļu daudzcīņa” (DATUMS TIKS PRECIZĒTS)

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, lai ierobežotu koronavīrusa “Covid-19” izplatību, no 13. marta līdz 12. maijam Ķekavas novadā tiek atcelti visi sporta pasākumi, nodarbības un sacensības!

Plānotais pasākuma datums – ______. Plkst. 9:00, Ķekavas sporta klubā, norisināsies tradicionālās sacensības “Galda spēļu daudzcīņa”, kas sevī ietver piecus sporta veidus – novusu, galda tenisu, šautriņu mešanu, šahu un dambreti. Katram dalībniekam ir jāpiedalās vismaz četros galda spēļu veidos.

Pirmo triju vietu ieguvēji daudzcīņā absolūtajā vērtējumā vīriešiem un sievietēm, kā arī pirmo triju vietu ieguvēji Ķekavas vērtējumā tiek apbalvoti ar kausiem. Atsevišķos sporta veidos pirmo triju vietu ieguvēji (kopējs vērtējums vīriešiem un sievietēm) tiek apbalvoti ar medaļām. Par augstiem rezultātiem atsevišķos sporta veidos – pārsteiguma balvas sievietēm.

Dalībnieku iepriekšēja pieteikšanās elektroniski līdz 25. aprīlim, plkst.12:00 ŠEIT. Dalība sacensībās ir BEZ MAKSAS! Ar sacensību nolikumu var iepazīties ŠEIT

Turnīru atbalsta – Putnu fabrika Ķekava un Ķekavas avots!

Comments are closed.