77 jaunie dambretisti piedalās Ķekavas novada atklātajā čempionātā

8.decembrī Baložu vidusskolā notika 1. Ķekavas novada atklātais čempionāts dambretē bērniem U-6, U-8 un U-10 grupās. Kopā piedalījās 77 bērni, pārstāvot Ķekavas novadu, kā arī uzaicinātie viesi no Salaspils, Rīgas, Ikšķiles, Bauskas un Ozolniekiem.

Par uzvarētāju starp visjaunākajiem dalībniekiem U-6 grupā zēniem kļuva Fricis Kreits no Baložiem, otrā vieta Oskaram Varikam no Ķekavas pagasta, trešais Mihails Siņica no Baložiem.

Meiteņu konkurencē U-6 grupā pirmā Rūta Arāja (Bauska), otrā vieta Emīlijai Brālei (Ķekava), trešā vieta Sindijai Semjonovai (Ozolnieki).

U-8 grupā cīņas par pirmo trijnieku izvērtās visspraigākās. Pirmais starp zēniem Aleksandrs Ivanovs (Rīga), otrais Arvo Krebe (Baloži), trešais Marks Perevalovs (Salaspils).

Meitenēm U-8 grupā pirmā Varvara Ivanova (Rīga), otrā Natalija Paškova (Salaspils), trešā Grieta Kreita (Baloži).

U-10 grupā pirmais zēnu grupā Ernests Kalniņš (Rīga), otrais Renārs Staškevics (Bauska), trešais Gustavs Alens Ļebids (Baloži).

U-10 meitenēm pirmajā vietā Elīna Arāja (Bauska), otrā Evelīna Lielgalve (Ķekava), trešā Laura Ķikuste (Baloži). 

Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā grupā saņēma medaļas, kā arī balvas no Ķekavas novada pašvaldības Sporta Aģentūras un Dambretes Attīstības biedrības.

Sacensību rezultāti U6 grupai ŠEIT, U8 un U10 grupai ŠEIT

Foto ŠEIT

Informāciju sagatavoja Laura Kronberga.

Comments are closed.