BK Baloži veiksmīgi startē Latvijas senioru čempionātā

Latvijas čempionāts senioriem šogad norisinājās Talsos, 2. novembrī, tajā piedalījās 64 dalībnieki no Liepājas, Auces, Jelgavas, Ozolniekiem, Iecavas, Jūrmalas, Baložiem, Salaspils, Valkas, Vijciema, Valmieras, Cēsīm un Rīgas. Sacensībās piedalījās 8 badmintona kluba “Baloži” spēlētāji un visi izcīnīja godalgas, kas parāda, ka mūsu izvēlētā treniņmetodika nes augļus!

35+ grupā Viesturs Bajārs izcīnīja uzvaru vīriešu dubultspēlē pārī ar Jāni Malnaču un uzvaru jauktajā dubultspēlē kopā ar Kristīni Šeferi no Rīgas, vienspēlēs Viesturs šoreiz trešais.

35+ grupā Jānis Malnačs otrais vienspēlēs un uzvarētājs dubulstpēlēs pārī ar Viesturu Bajāru.

Mārtiņš Kažemaks izcīnija uzvaru vienspēlēs 40+ grupā, finālā uzvarot kluba biedru Valteru Liepkalnu. Abi sportisti pārī izcīnīja 3. vietu 35+ dubultspēlēs. Mārtiņš pārī ar Anitu Švalbi izcīnīja sudrabu 35+ jauktajās dubultspēlēs.

Valteram Liepkalnam sudrabs 40+ vienspēlēs un bronza 35+ vīriešu dubultspēlēs. Ainārs Zanders ieguva bronzas medaļu 45+ dubultspēlē pārī ar Jāni Bluķi. Evija Kvēpa-Vēbere izcīnīja sudrabu 40+ jauktajās dubultspēlēs pārī ar Mārtiņu Simsonu. Ilze Ermiča pārī ar Kristīni Šonmani pirmās 40+ sieviešu dubultspēlē, savukārt Kristīne pārī ar sacensību absolūto uzvarētāju Uģi Briedi no Mārupes izcīnīja uzvaru 45+ jauktajās dubultspēlēs, Ilzei bronza 35+ jauktajās dubultspēlēs kopā ar Paulu Panki.

BK “Baloži” spēlētāji turpina trenēties un gatavoties nākamajiem startiem – 16.novembrī Rīgā sacensībām “Zelta volāns”. BK “Baloži” aicina Ķekavas novada iedzīvotājus uz treniņiem, kas notiek Baložu vidusskolas Sporta kompleksā pirmdienās un ceturtdienās. Gaidām arī mazos badmintonistus uz treniņiem, aicināti bērni sākot no 5 gadiem! Informācija arī mūsu mājas lapā www.bkbalozi.lv.

Viesturs Bajārs

Comments are closed.