Sākas pieteikšanās 2019./20. gada Ķekavas novada čempionātam telpu futbolā (+PIETEIKUŠĀS KOMANDAS)

Ir sākusies pieteikšanās Ķekavas novada atklātajam čempionātam telpu futbolā 2019/20! Arī šajā sezonā visas spēles tiks aizvadītas Ķekavas vidusskolas Sporta kompleksā, Nākotnes ielā 1a (zāles nepieejamības, tehniska rakstura problēmu u.c. iemeslu dēļ spēles var notikt citās zāles).

Spēles notiks svētdienu vakaros, 1. spēļu kārta tiks aizvadīta 20. oktobrī. Maksimālais komandu skaits čempionātā – 12! Ja pieteiksies vairāk komandas, priekšroka tiks dota komandām, kuras iepriekšējā sezonā startēja čempionātā. Komandu pieteikumi tiek pieņemti līdz 2019. gada 11. oktobra plkst. 18:00 uz e-pastu andris.petrovs@kekava.lv. Dalības maksa ir 250 euro no komandas, kura ir jāapmaksā pilnā apmērā līdz komandas otrajai spēlei!

Pieteikušās komandas:

  1. FK STOPIŅI/EUROLOGI-Giftprint.lv
  2. Antidopings
  3. FK Ķekavas novads
  4. FK Daugmales dadzis
  5. Veterāni
  6. FREE
  7. FK NAUDA
  8. Kadaga
  9. FK Ķengarags
  10. FK Prioritāte

Visiem komandas spēlei pieteiktajiem spēlētājiem, izņemot vārtsargu, ir jābūt vienādas krāsas kreklos ar redzamiem numuriem (vismaz 15 cm augstumā) un šortos, kas nepārsniedz ceļgalus. Šī punkta neizpildīšanas gadījumā komanda NETIEK pielaista spēlei!

JAUNUMS – tiks noteikts katras spēļu kārtas “Red Bull” vērtīgākais spēlētājs;

Spēles ilgums ir 2×20 min. “netīrais” laiks (2.puslaika pēdējās 2 minūtes tiek spēlēts “tīrais” laiks). Pirms spēles komandām ir 5 min laiks, lai sagatavotos spēlei, kā arī 2 min pārtraukums starp puslaikiem.

Ar čempionāta nolikumu var iepazīties ŠEIT

Disciplinārais nolikums ŠEIT

Komandas pieteikums ŠEIT

Čempionātu atbalsta – Putnu fabrika ĶekavaRed Bull, MacronPiebalgas alus un Ķekavas avots

Comments are closed.