Mūsu karatistiem veiksmīgs sezonas sākums

14. – 15. septembrī Ungārijā, Budapeštā, norisinājās viens no lielākajiem un spēcīgākajiem karatē WKF (olimpiskais karatē) turnīriem Eiropā – Budapest Open 2019. Šogad turnīrs pulcēja gandrīz 2000 dalībnieku no 36 valstīm. Daudzām nacionālajām izlasēm šis turnīrs bija viens no sagatavošanās un pārbaudes posmiem pirms Pasaules kadetu – junioru U21 čempionāta, kas notiks oktobra beigās Čīlē. Karatē kluba “IPPON.LV” komandā startēja Andrejs Ozerovs un Jeļizaveta Kiseļova.

Andrejs Ozerovs startēja kategorijā – vīrieši +84 kg. Pēc uzvarām pret Ukrainas (1:0), Azerbaidžānas (0:0, tiesnešu balsojums 3:2) un Ukrainas (3:2) sportistiem, A. Ozerovs iekļuva finālā. Mačā par zeltu mūsu sportists cīnījās pret titulēto Ungārijas izlases sportistu un uzvarēja (2:0) – rezultātā 1. vieta. Apsveicam! Atzīmēsim, ka A. Ozerova pretinieki bija savu valstu izlases sportisti.

Jeļizaveta Kiseļova šoreiz piekāpās titulētai sportistei no Azerbaidžānas (Eiropas čempione un Pasaules čempionāta godalgoto vietu ieguvēja) ar rezultātu (0:1). Diemžēl pretiniece šoreiz neiekļuva finālā, tātad J. Kiseļovai ar šo cīņu turnīrs beidzās.

Apsveicam karatistus ar sezonas sākumu! Vēlam veiksmi visiem sportistiem, īpaši Jeļizavetai Kiseļovai, kura oktobra beigās pārstāvēs Latvijas izlasi Pasaules čempionātā.

Comments are closed.