22. septembrī notiks tradicionālais Daugmales telpu futbola turnīrs “Rudens kauss 2019” (+SPĒĻU GRAFIKS)

22. septembrī, Daugmales pamatskolas sporta zālē, plkst. 10:00, norisināsies ikgadējais telpu futbola turnīrs “Rudens kauss 2019”. Maksimālais komandu skaits turnīrā 10, dalības maksa no komandas 15 Eur. PIETEIKŠANĀS IR NOSLĒGUSIES!

Komanda sastāv no 9 spēlētājiem (5 laukuma spēlētāji + 4 rezervisti). Nedrīkst spēlēt Latvijas telpu futbola virslīgas vai līdzvērtīgu ārvalstu turnīru spēlētāji, kuri ir izgājuši laukumā vismaz vienā spēlē 2018/2019 gada sezonā.

Izspēles kārtība – Divas grupas, tiek izspēlēts aplis. Pēc tam izslēgšanas spēles: ceturtdaļfināli, pusfināli, spēle par 3.vietu un Fināls. Spēles ilgums 12 minūtes (1 puslaiks). Izslēgšanas spēlēs, ja pēc pamatlaika ir neizšķirts rezultāts, tiek izpildīti soda sitieni (5 sitienu sērija).

Komandas tika salozētas divās grupās – A (Napalm, FK GTS, FK Ķekavas novads, FK Daugmales dadzis. Pirmsākums un Koni) un B (Old School, Mītava, FK Odi, AS Rīgas Siltums un FK Daugmales dadzis).

Nolikums ir pieejams ŠEIT.

Tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji ar medaļām, kausiem un atbalstītāju sarūpētām balvām. Iespējamas papildus balvas labākajiem spēlētājiem, utt. DARBOSIES KAFEJNĪCA!

Turnīru atbalsta – Putnu fabrika Ķekava, Red BullSporta PunktsPiebalgas alus un Ķekavas avots