9. augustā aicinām ģimenes uz foto orientēšanos Rāmavā

Aicinām visas ģimenes piedalīties foto orientēšanās pasākumā, ar kura palīdzību varēsiet labāk iepazīt Rāmavu! Pasākums notiks 9. augustā no plkst. 19:00-21:00 (starts līdz plkst. 20:00, finišs līdz plkst. 21:00), Rāmavas sporta laukumā, Rāmavas ielā 27. Iepriekšēja komandu pieteikšanās ŠEIT. Komandu reģistrēšanās pasākuma dienā notiek no plkst. 18:30-18:50.

Sacensībās piedalās ģimeņu komandas – dalībnieku skaits komandā 2 – 5. Komandā jābūt vismaz vienam, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Pārējiem dalībniekiem vecuma ierobežojumu vai citu prasību nav (jāģērbjas ērti, trase būs piemērota ģimenēm ar ratiem). Distance ir plānota tā, lai tajā būtu interesanti gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tajā noteicošais ir atjautība, izveicība un komandas sadarbība, nevis spēks un ātrums. Šī distance ir pa spēkam jebkuram iesācējam un būs kā laba iepazīšanās ar foto orientēšanās sacensībām

Uzreiz pēc sacensībām notiks balvu izloze, kurā piedalās komandas, kuras ir apmeklējušas un pareizi atrisinājušas uzdevumus vismaz 15 kontrolpunktos. Visas komandas saņems pārsteiguma balviņasSpecbalvu saņems krāšņākā komanda. Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

Pasākumu atbalsta – Putnu fabrika ĶekavaPiebalgas alusHerkulessĶekavas avotsMy fitness, Bella Happy un Bella Latvia.

Pasākuma nolikums ir pieejams ŠEIT

Comments are closed.