Aktīvā atpūta – Fliiper sacensības martā!

Sporta aģentūra sadarbībā ar ES struktūrfondu projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/094 “Veselības veicināšana un slimību profilakse Ķekavas novadā” atbalstu ir veiksmīgi realizējusi 1.kārtu Fliiper sacensībām un veselību veicinošajām aktivitātēm (10.03.2019) Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa 2.stāva telpās, kurās piedalījās Ķekavas novada skolēni vecumā no 10 līdz 14 gadiem.

No plkst. 15:00 līdz 21:00 skolēniem bija iespēja iepazīties ar šķēršļu joslu, kurā pēc Fliiper sacensībām bija iespēja skriet uz laiku. Šķēršļu joslā 3.vietu izcīnīja Patriks Zvejnieks, 2.vietu izcīnīja Rūdolfs Kļavinskis, un godpilnā 1.vieta – Tomasam Matvejam.

Fliiper sacensībās startēja 10 dalībnieki, no kuriem 9 bija zēni un 1 drosmīga meitene. Tika izveidota 1 apakšgrupa, kur pēc apļa sistēmas tika izspēlētas 90 spēles. Šajā turnīrā 3.vietu ieguva Rihards Dadzis, 2.vieta jau pieminētajam Patrikam Zvejniekam un dubultčempions Tomass Matvejs arī uzvar Fliiper sacensību 1.kārtā.

Paldies par piedalīšanos visiem dalībniekiem un tiekamies jau svētdien (17.martā plkst. 15:00, Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa 2.stāvā uz 2.kārtas sacensībām)

Atgādinām, ka pieteikšanās (http://sports.kekava.lv/fliiper/) tiek slēgta divas dienas pirms sacensībām.

 

Comments are closed.