Aktīvā atpūta – 3. kārta Fliiper sacensībām martā!

Sporta aģentūra sadarbībā ar ES struktūrfondu projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/094 “Veselības veicināšana un slimību profilakse Ķekavas novadā” atbalstu ir veiksmīgi realizējusi trešo kārtu Fliiper sacensībām un veselību veicinošajām aktivitātēm (24.03.2019) Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa 2.stāva telpās, kurās piedalījās Ķekavas novada skolēni vecumā no 10 līdz 14 gadiem.

Pirms Fliiper sacensībām, skolēnus sadalīja 2 komandās un bija iespēja pierādīt savus spēkus dažādās stafetēs, kura katra bija balstīta uz kādu fizisko īpašību. Pēc Fliiper sacensībām stafetes turpinājās jau daudz aizraujošākā gaisotnē, jo čempioni varēja būt tikai viena no komandām. Veselību veicinošajās stafetēs kopvērtējumā uzvarēja – Amēlija, Krišjānis, Reinis, Rihards un Alens.

Fliiper sacensībās startēja 10 dalībnieki, no kuriem 8 bija zēni un 2 meitenes. Tika izveidota 1 apakšgrupa, kur pēc apļa sistēmas tika izspēlētas 90 spēles. Šajā svētdienā katra spēle jau aizritēja daudz ilgāk. Tad viens no spēlētājiem izvirzījās vadībā līdz palikušai vienai ripai, bet jau pēc pāris sekundēm spēlētāji samainījās vietām un tā notika daudz reizes un ar daudziem spēlētājiem. Iespaidīgs progress pat no pašiem mazākajiem spēlētājiem. Jāpiemin, ka arī viena no divām meitenēm tika līdz pusfinālam, bet diemžēl ierindojās 4.vietā.

Un tomēr šajā turnīrā 3.vietu ieguva Reinis Ķelle (kurš pirmo reizi ielauzās pirmajā trijniekā), 2.vieta Rihardam Dadzim un 1.vieta vēljoprojām nepārspētajam Tomasam Matvejam.

Pateicamies par piedalīšanos visiem dalībniekiem un tiekamies jau svētdien, š.g. 31.martā plkst. 15:00, Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa 2.stāvā uz ceturtās un pēdējās kārtas sacensībām, kur apbalvoti tiks kopvērtējuma uzvarētāji.

Atgādinām, ka pieteikšanās (http://sports.kekava.lv/fliiper/) tiek slēgta divas dienas pirms sacensībām.

Comments are closed.