Aktīvā atpūta – 2. kārta Fliiper sacensībām martā!

Sporta aģentūra sadarbībā ar ES struktūrfondu projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/094 “Veselības veicināšana un slimību profilakse Ķekavas novadā” atbalstu ir veiksmīgi realizējusi otro kārtu Fliiper sacensībām un veselību veicinošajām aktivitātēm (17.03.2019) Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa 2.stāva telpās, kurās piedalījās Ķekavas novada skolēni vecumā no 10 līdz 14 gadiem.

Skolēniem bija iespēja iepazīties ar veselību veicinošiem uzdevumiem visām ķermeņa muskuļu grupām, kurus pēc Fliiper sacensībām bija iespēja izpildīt uz laiku un precizitāti. Veselību veicinošo uzdevumu kopvērtējumā 2.vietu dalīja Viesturs Paiders un Rihards Dadzis. Godpilnā 1.vieta jau iepriekšējās nedēļas čempionam – Tomasam Matvejam.

Fliiper sacensībās startēja 11 dalībnieki, no kuriem 9 bija zēni un 2 meitenes. Tika izveidota 1 apakšgrupa, kur pēc apļa sistēmas tika izspēlētas 100 spēles. Šis turnīrs jau tika aizvadīts daudz saspringtāka nekā pagājušajā nedēļā, bija redzams progress daudzos spēlētājos. Interesanta cīņa bija ceturtdaļfinālā, kur sacentās apakšgrupu 1. un 8. vietas ieguvēji. Uzvarētājs noskaidrojās pēc vairāku minūšu līdzīgas spēles. Arī abās pusfināla cīņās līdz trim uzvarām, uzvarētāju varēja noskaidrot vien 5. izšķirošajā spēlē.

Un tomēr šajā turnīrā 3.vietu ieguva Rihards Dadzis, 2.vieta Anrijam Annuškānam (kurš 1.kārtā nepārvarēja ceturtdaļfinālu) un 1.vieta vēl nepārspētajam Tomasam Matvejam.

Pateicamies par piedalīšanos visiem dalībniekiem un tiekamies jau svētdien, š.g. 24.martā plkst. 15:00, Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa 2.stāvā uz 3.kārtas sacensībām!

Atgādinām, ka pieteikšanās (http://sports.kekava.lv/fliiper/) tiek slēgta divas dienas pirms sacensībām.

Comments are closed.