Zolītes čempionāta 8. posmā uzvar Jānis Cīrulis, par čempionu kļūst Vladimirs Mihnovskis

Ķekavas novada čempionāta kāršu spēlē zolīte noslēdzošajā, astotajā, posmā piedalījās 26 dalībnieki. Pirms pēdējā posma uz čempionu titulu kungiem reāli pretendēja četri dalībnieki un cīņas izvērtās ļoti sīvas. Šoreiz meistarīgāks izrādījās Vladimirs Mihnovskis, kurš izcīnīja čempionu titulu, pateicoties pēdējā posma rezultātam, apsteidzot trīs konkurentus! Otro vietu ieņēma Juris Lūkins, trešo vietu Vairis Starks!

Arī dāmām cīņa par čempionu kausu notika līdz pat pēdējai spēļu kārtai un šogad par kausa ieguvēju kļuva Fidānija Dubrovska, kura aiz sevis atstāja Guntu Naudušēvicu un Zani Petrovu.

8. posma pirmo trīs vietu ieguvēji – 1. vieta Jānis Cīrulis, 2. vieta Ritvars Kauss, 3. vieta Zigurds Kļimovs, dāmām 1. vieta Fidānija Dubrovska, 2. vieta Eva Medne, 3. vieta Gunta Naudušēvica.

Šogad čempionātā piedalījās 62 dalībnieki, kas ir pēdējo pāris gadu rekords! Uz tikšanos jau rudenī!