Dambretes turnīrā „Sešgadnieks” Baložu pārstāvjiem 2 medaļas

22.februārī Salaspilī tradicionāli notika dambretes turnīrs jaunākajiem dambretistiem – sešgadniekiem. Šogad jāizceļ lielais dalībnieku skaits – 49 jaunie dambretisti no deviņām pirmskolas izglītības iestādēm, pārstāvot Baložus, Ķekavu, Salaspili, Ikšķili, Baldoni, Jelgavu.

Turnīrā piedalījās Ķekavas novada jaunie dambretisti no Baložu PII “Avotiņš” un Ķekavas PII “Bitīte”.

49 dalībnieku konkurencē Baložu PII “Avotiņš” audzēkņiem Arvo Krebem – 2.vieta, Hugo Vanagam 13.vieta, starp meitenēm 3.vieta Elīzai Bārtulei! Apsveicam bērnus un treneri Lauru Kronbergu ar lieliskajiem panākumiem!

Ķekavas PII “Bitīte” pārstāvim Robertam Mūrniekam 7.vieta, trenere Mārīte Lielgalve.

Šobrīd dambretes nodarbības notiek vairākās Ķekavas novada izglītības iestādēs – PII “Avotiņš” un Baložu vidusskolā, kur nodarbības vada sporta meistare dambretē Laura Kronberga. Tāpat nodarbības tiek organizētas arī Ķekavas 1.vidusskolā un PII “Bitīte” pie skolotājas Mārītes Lielgalves.

Dambretes apgūšana pozitīvi ietekmē bērna raksturu – tā ļauj priecāties par uzvarām, kā arī neuztvert zaudējumu kā neveiksmi, bet gan kā pamudinājumu kļūt vēl labākam. Trenēties dambretē var jau no 5 gadu vecuma.

Dambrete pozitīvi ietekmē bērnu attīstību un loģisko domāšanu, mudina viņus izaugsmei un sevis pilnveidošanai, apgūtās prasmes palīdz dažādās dzīves situācijās. Regulāri tiek organizēti dažāda veida čempionāti un sacensības, kas sniedz iespēju bērniem sacensties savā starpā un mācīties no vienaudžiem.

Rezultāti skatāmi šeit.

Laura Kronberga

Comments are closed.