Aicinām ģimenes 24. februārī iepazīt Titurgu!

24. februārī, plkst. 11:00, Titurgā, sporta laukumā pie Zaļās ielas 5, notiks aizraujošs pasākums ģimenēm – Ģimeņu ziemas piedzīvojumu orientēšanās! Sacensībās piedalās komandas (ģimenes), kuru sastāvā ir no 2 līdz 5 dalībniekiem, no kuriem vismaz viens ir 18 gadus vecs.

Distance būs ar kontrolpunktiem un uzdevumiem, lai tajā būtu interesanti gan pieaugušajiem, gan bērniem. Distancē noteicošais būs atjautība, izveicība un komandas sadarbība, nevis spēks un ātrums. Šis ir lielisks veids kā pavadīt dienu ģimenes lokā, iepazīstot Titurgu no cita skatu punkta, apvienojumā ar piedzīvojumu sacensībām. Dalībniekiem jāierodas ērtā un sportiskā apģērbā, ņemot vērā laika apstākļus – distance ir jāveic ar kājām. Sacensību kontrollaiks ir 2 stundas. Par uzvarētāju kļūst komanda, kura ir iekļāvusies kontrollaikā un saņēmusi visvairāk punktus. Ja divām vai vairāk komandām ir vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu ieņem komanda, kura ātrāk ir veikusi distanci.

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 2018. gada 21. februāra plkst. 17:00, mājaslapā sports.kekava.lv vai sacensību dienā no plkst. 10:30-10:50.

Dalība sacensībās ir BEZ MAKSAS! Apbalvotas tiks pirmo triju vietu ieguvējas, SPECBALVAS krāšņākajām un jautrākajām komandām! Finišā dalībniekiem būs iespēja sasildīties ar siltu tēju.

Nolikums ir pieejams ŠEIT

PIETEIKUMA FORMA

Pasākumu atbalsta Putnu fabrika ĶekavaHerkulessBella, Piebalgas alusBaltā Bura un Ķekavas avots!

Comments are closed.