Vidusskolas basketbola komanda augstumos!

2018.gada 14.septembris bija parasta darbadiena lielākajai daļai cilvēku , taču ne Ķekavas vidusskolas basketbola komandai. Ar pozitīvām domām un apņēmības pilni ieradāmies Saldū. Turnīra atlases likmes augsta – ceļazīme uz skolu basketbola Pasaules Čempionātu Grieķijā.

Turnīrā visas spēles tika uzvarētas, taču lielākās bažas radīja Rīgas 49.vidusskolas klātbūtne – skola, kas šo atlases turnīru bija izcīnījusi 17 gadus pēc kārtas. Tuvojoties spēlei pret 49.vidusskolu, pieauga stress un neticība saviem spēkiem, taču īstajā brīdī ļoti palīdzēja komandas spēlētājs Patriks Dauburs. Viņš, pretēji citiem komandas biedriem, bija ļoti pārliecināts par uzvaru un pauda to skaļi, tādējādi motivējot visu komandu. Fināls bija ļoti spraigs, un spēles beigās 49.vsk. komanda vairs īsti nebija pretiniece Ķekavas lieliskajam sākumsastāvam, tādējādi tika svinēta uzvara ar 41:37. Visiem spēlētajiem mirdzēja prieks acīs, jo izcīnīta ceļazīme uz Pasaules Čempionātu skolu basketbolā!

Pēc uzvaras gājiena Saldū bija jāsāk veidot komandas sastāvs sacensībām „Oranžā bumba” (Latvijas starpskolu sacensības). Turnīrs risinājās 28.novembrī Ķekavas sporta klubā, kur pretinieki bija dažādu novadu basketbola komandas. Mūsu spēlētājiem spēles veicās raiti. Finālā uzvara pār Ikšķili ar rezultātu 77:39, un tika iegūta pirmā vieta starpnovadu sacensībās. 2.posms vēl sekos.

Komandas sastāvs: Eduards Avotiņš, Rihards Ozoliņš, Jēkabs Tomsons, Aleks Grīnbergs, Ričards Lazda, Mārtiņš Šterns, Mārtiņš Avotiņš, Eduards Erviks, Patriks Dauburs.

Komandas treneris: Andris Eglītis

Comments are closed.