Pirmajā Vecgada volejbola turnīrā uzvar komanda “Jaunais gads”

29. decembrī, Ķekavas sporta klubā, 35 volejbola spēlētāji pulcējās uz pirmo Vecgada kausa izcīņu, kurā pieteikšanās notika individuāli, un komandas tika noteiktas izlozes veidā. Visiem dalībniekiem vienojoties, tika nolemts, ka katrā komandā būs 5 dalībnieki, tādējādi izveidojot 7 komandas, kuras aizvadīja viena apļa turnīru. Izslēgšanas spēlēm kvalificējās sešas komandas – pirmā un otrā vieta automātiski iekļuva pusfinālā, savukārt 3. – 6. vieta spēlēja ceturtdaļfinālu.

Komandas bija salozējušās ļoti līdzīgas, ko pierāda tas, ka tikai pēdējā kārtā tika noteikta vietu secība. Ļoti interesanta izvērtās pēdējā spēle starp komandām Jaunais gads un Īsie, jo uzvarētāji ieņemtu 6. vietu un turpinātu cīņu turnīrā, savukārt zaudētājiem turnīrs būtu beidzies. Šajā cīņā labāki izrādījās Jaunais gads un turpināja turnīru ar ceturtdaļfināla spēli pret komandu Šampis, kuri tikai pēdējā grupas cīņā zaudēja 1. vietu un nācās samierināties ar 3. vietu.

1/4 fināli sākās ar pārsteigumu – Jaunais gads pārspēja Šampi ar 25:19 un pāarsteidzoši iekļuva pusfinālā, savukārt otrajā cīņā Pacēlājs sīvā cīņā ar 25:23 pārspēja Draiskuļi ar Draiskuli.

1/2 finālos pārsteigumi turpinājās, Jaunais gads pārspēja Krikumiņu, kuri grupu turnīrā ieņēma 2. vietu un iekļuva finālā, kur pretī stājās Bosi, kuri pārspēja Pacēlāju. Spēlē par 3. vietu Pacēlājs (Tīna Dīriķe, Jūlija Kolomejeca, Jānis Larnovskis, Kaspars Rudmiezis un Uldis Auziņš) pārspēja Krikumiņu ar 25:15, savukārt lielajā finālā, kārtīgā trillerī, Jaunais gads (Liene Bojāre, Kristīne Stepiņa, Artjoms Kornijcuks, Gustavs Kirhners un Māris Cauka) ar 25:23 pārspēja Bosus (Anete Jurgelāne, Anastasija Smirnova, Juris Larnovskis, Bogdans Jakovišins un Aigars Vasiļjevs) un izcīnīja 1. vietu!

Starp spēlēm notika arī individuālie konkursi, kur uzvaras svinēja (no kreisās puses): Sievietes – Benita Graudiņa, Vīrieši – Juris Larnovskis un Skatītāji – Linda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Par turnīra labākajiem spēlētājiem tika atzīti Anastasija Smirnova (Bosi) un Māris Cauka (Jaunais gads)!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupu turnīra rezultāti  ŠEIT

Izslēgšanas spēļu rezultāti ŠEIT

Foto ŠEIT

Paldies atbalstītājiem par lieliskajām balvām – Putnu fabrika ĶekavaSporta PunktsOSHEE un Ķekavas avots

Laimīgu un sportiskiem panākumiem bagātu visiem 2019. gadu!

 

Comments are closed.