Noslēgušās Eiropas Mobilitātes un Sporta nedēļas

Jau tradicionāli no 15.-22. septembrim norisinājās Eiropas Mobilitātes nedēļa. Tās laikā visi tika aicināti neizmantot savus auto, bet pārvietoties ejot, skrienot, braucot ar velosipēdu, skrituļslidām, u.c. Arī mūsu novadā notika ļoti daudzi aktīvu dzīvesveidu veicinoši pasākumi, un ikkatram bija iespēja izvēlēties sev atbilstošāko. Eiropas Mobilitātes nedēļu iesākām ar Velokrosa sacensībām Baložos un turpinājām ar Veselības apļiem Baložos un Ķekavā.

  1. septembrī Olimpiskās dienas ietvaros savu sportisko garu un fizisko sagatavotību rīta vingrošanās un dažādās sporta aktivitātēs pierādīja Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestāžu “Ieviņa”, “Zvaigznīte”, “Avotiņš”, “Bitīte”, “Namiņš” audzēkņi un viņu pedagogi, kā arī privātās pamatskolas “Gaismas tilts’ 97”, Daugmales pamatskolas, Pļavniekkalna sākumskolas, Baložu vidusskolas, Ķekavas vidusskolas un sākumskolas skolēni un pedagogi. Jau otro gadu organizējām skolu kausu izcīņu “Piedzīvojumu skrējiens”, kurā piedalījās 5.-12. klašu skolēni. 1,5km garā trase ar 13 dažādiem šķēršļiem bija izveidota laukumā “Fortius”.
  2. septembrī notiekošajā “Spēka dienā” bija iespēja pierādīt savas spējas trīs mūsu novada spēka punktos: Ķekavā, Titurgā un Valdlaučos.

Eiropas Sporta nedēļā no 23.-30.septembrim bija iespēja piedalīties Veselības apļos gan Baložos, gan Ķekavā. 26.septembrī bija noslēdzošais posms. Par spīti sliktajiem laika apstākļiem aktivitāti apmeklēja 33 dalībnieki!

Sadarbībā ar Reģionālo pašvaldības policiju (Ķekavas pārvaldi) 28.septembra vakarā ikviens novadnieks varēja piedalīties aktīvā pasākumā visai ģimenei „Ķekava naktī”. Galvenā uzmanība tika vērsta, lai dalībnieki diennakts tumšajā laikā varētu droši atrasties uz ceļa un būtu izgaismoti, koši un labi pamanāmi. Katrs varēja veikt ~1km garu, norobežotu trasi ar kājām, velosipēdu, skrituļslidām, u.c. Dalībnieki piedalījās vērtīgu balvu izlozē, un galveno balvu – 100 eiro dāvanu karti no Sporta Punkta – savā īpašumā ieguva Patriks Stepīgins.

  1. un 30. septembrī norisinājās tradicionālais basketbola turnīrs “Andra Eglīša kauss”, kurā piedalījās 10 komandas: 6 vīriešu un 4 sieviešu. Vīriešu konkurencē triumfēja BK Ķekava/BeBe.lv, savukārt sieviešu – BK Filter.
  2. septembrī Daugmales pamatskolas sporta zālē tika aizvadīts telpu futbola turnīrs “Rudens kauss”, kurā piedalījās 10 komandas. Pēc spraigām cīņām kausu ieguva komanda no Rīgas „VUSK Stolichnaya”.

Liels paldies visiem dalībniekiem, tiesnešiem, organizatoriem un īpašs paldies mūsu lieliskajiem atbalstītājiem – Putnu fabrika Ķekava, Sporta Punkts, Narvesen, Rīgas Dzirnavnieks, Ķekavas avots, Oshee, Piebalgas alus.

Comments are closed.