Ķekava naktī 2018 – jau 28. septembrī! + karte

Esi aktīvs, piedalies aizraujošā nakts piedzīvojumā – “Ķekava naktī 2018”

28.septembrī, Eiropas sporta nedēļas ietvaros, plkst. 19:00, Ķekavas ābeļdārzā (Skolas ielā 1) notiks pasākums tieši Tev – “Ķekava naktī – skrien, skrituļo, dip-dapo, brauc ar velo, dēli…”! Nāc ar draugiem un ģimeni! Izbaudi brīnišķīgu atmosfēru, par kuru gādās DJ KĀRLIS BLUMFELDS! Šis krāšņais pasākums pamazām kļūst par mūsu novada tradīciju, 2017. gadā, kad tas notika pirmo reizi, piedalījās 262 dalībnieki! Vai šogad būsim vēl vairāk? NOTEIKTI!

Esi pamanāms un drošībā! Nāc un parādi, cik redzams esi Tu Ķekavas naktī! Košāko tērpu īpašnieki saņems PUTNU FABRIKAS ĶEKAVA specbalvas!  Veic simbolisko, tumšo trasi un piedalies vērtīgu balvu izlozē – 10 dāvanu kartes no NARVESEN un GALVENĀ BALVA – 100 EUR DĀVANU KARTE NO SPORTA PUNKTA!

DARBOSIES NARVESEN TIRDZNIECĪBAS VIETA, kurā Tu varēsi iegādāties veselīgus un garšīgus ēdienus un dzērienus no mūsu lieliskā sadarbības partnera!

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra sadarbībā ar Reģionālo pašvaldības policiju organizēs aktivitāšu zonu – Smilšu lampas, BK Ķekava, FK AUDA, ĶNSS mākslas vingrotājas, u.c.

Ņem vērā, ka visiem, izņemot skrējējus, ķivere ir obligāta! Tiekamies jau 28. septembrī, Ķekavas ābeļdārzā! Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

Pasākumu atbalsta – Sporta Punkts, Putnu fabrika Ķekava, Narvesen, Reģionālā Pašvaldības Policija.

Sacensību nolikums ŠEIT

Sacensību centra iekārtojums:

Comments are closed.