Karatē turnīrā Budapest Open veiksmīgi starti mūsu sportistiem

8.-9.septembrī, Budapeštā (Ungārija), norisinājās viens no lielākiem karatē turnīriem Eiropā – Budapest Open 2018. Turnīrs notika jau 21. reizi un pulcēja 1800 dalībniekus no 37 valstīm. Ķekavas novadu pārstāvēja trīs sporta kluba “IPPON.LV” sportisti – Jeļizaveta Kiseļova, Andrejs Ozerovs un Nikita Orlovs.

Pirmajā dienā Andrejs Ozerovs startēja vīriešu kategorijā -84 kg un OPEN. Svara kategorijā mūsu sportists otrajā aplī zaudēja Krievijas izlases sportistam ar rezultātu 3:4, bet ieguva iespēju cīnīties par bronzu. Pirmajā cīņa – uzvara, pēc tam vēl viena uzvara pret Krievijas sportistu 4:0, mačā par bronzu, diemžēl, zaudējums Ungārijas pārstāvim 2:3, rezultātā 5.vieta. Open kategorijā Andrejs zaudēja Polijas sportistam ¼ finālā un izstājās no turnīra.

Nikita Orlovs šoreiz divas reizes zaudēja ļoti sīvās cīņās. Vecākajā kategorijā – zaudējums pēc tiesnešu lēmuma 2:3, bet savā kategorijā – pēc rezultāta 1:1 uzvara tika piešķirta pretiniekam, kurš pirmais guva punktu.

Lieliski nostartēja Jeļizaveta Kiseļova. Kategorijā U16 +54 kg mūsu sportistei četras skaistas uzvaras – 4:1, 6:1, 1:0 un 3:1 un iekļūšana finālā. Mačā par zeltu bija ļoti līdzīga cīņa, tomēr pretiniecei no Itālijas izdevās uzvarēt ar rezultātu 1:0. Šoreiz Jeļizavetai Kiseļovai sudrabs!

Apsveicam sportisti un treneri! Novēlam uzvaras šajā sezonā!

Comments are closed.