Boksa turnīrs “Daugavpils Domes kauss 2018”

Iepriekšējās brīvdienās, no 30.augusta līdz 1.septembrim, Daugavpilī norisinājās starptautiskais boksa turnīrs “Domes Kauss 2018”, kur piedalījās ne tikai labākie Latvijas boksa klubi, bet arī bokseri no Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas. Pieaugušo grupā mūsu klubu “Lāčplēša Cīņu Leģions” pārstāvēja Kristers Vēbers -64kg, Emīls Špīss -69kg un Regnārs Cīrulis -75kg, kā arī junioru grupā Henrijs Ivanovs -70kg.

Kā, vienmēr, līmenī bija Emīls Špīss, kurš iekļuva finālā, kur viņam līdzvērtīgu cīņu izrādīja Lietuvas bokseris Renaldas Dirze, Emīls Uzvarēja ar 2:1. Lielisks sniegums arī Regnāram Cīrulim, kurš arī pusfinālā izslēdza no tālākās cīņas spēcīgu Lietuvas bokseri Lukas Ulys, bet finālā, neskatoties uz rokas traumu, uzvarēja bokseri no “Pigmahia” kluba, Marjanu Goliševski.

Arī Kristeram Vēberam finālā bija jātiekās ar kaimiņvalsts pārstāvi no Lietuvas, diemžēl šoreiz zaudējums pieredzējušam Lietuvas bokserim, iegūta otrā vieta un vērtīga pieredze. Henrijam Ivanovam finalā pretīm stājās Lieuvas bokseris Aleksandrs Trofimčuks, kurš ieguvis medaļu arī jauniešu eiropas čempionātā-Henrijam vērtīga pieredze un zaudējums pēc punktiem.

Mūsu kluba bokseru rezultāti:
Regnārs Cīrulis: 1.vieta (-75kg)
Emīls Špīss: 1.vieta (-69kg)
Kristers Vēbers: 2.vieta (-64kg)
Henrijs Ivanovs: 2.vieta (-70kg junioriem)

Paldies par atbalstu Ķekavas novada pašvaldības sprta aģentūrai, Harim Treimanim, Jānim Kalniņam, SIA Kungu Druvas, MilitaryShop.lv un citiem mūsu atbalstītājiem – strādājam tālāk.

Comments are closed.