30.septembrī Daugmalē notiks telpu futbola turnīrs “Rudens kauss 2018” (+SPĒĻU GRAFIKS)

30. septembrī, Daugmales pamatskolas sporta zālē, plkst. 10:00, norisināsies ikgadējais telpu futbola turnīrs “Rudens kauss 2018”. Maksimālais komandu skaits turnīrā 10, dalības maksa no komandas 15 Eur. PIETEIKŠANĀS IR NOSLĒGUSIES!!!

Komanda sastāv no 8 spēlētājiem (5 laukuma spēlētāji + 3 rezervisti). Nedrīkst spēlēt Latvijas telpu futbola virslīgas vai līdzvērtīgu ārvalstu turnīru spēlētāji, kuri ir izgājuši laukumā vismaz vienā spēlē 2017/2018 gada sezonā.

Sacensību izspēles kārtība tiks noteikta pēc visu pieteikumu saņemšanas, 26. septembrī. Nolikums ir pieejams ŠEIT

Tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji ar medaļām, kausiem un atbalstītāju sarūpētām balvām. Iespējamas papildus balvas labākajiem spēlētājiem, utt.

SPĒĻU GRAFIKS:

Divas grupas, tiek izspēlēts aplis. Pēc tam izslēgšanas spēles: ceturtdaļfināli, pusfināli, spēle par 3.vietu un Fināls. Spēles ilgums 12 minūtes (1 puslaiks). Izslēgšanas spēlēs, ja pēc pamatlaika ir neizšķirts rezultāts, tiek izpildīti soda sitieni (5 sitienu sērija).

16:45 Fināls

Turnīru atbalsta – Putnu fabrika ĶekavaSporta Punkts, Piebalgas alus un Ķekavas avots