Ķekavas novada 3×3 basketbola sacensību 1. posmā startē 44 komandas

5. jūnija vakarā, ar 44 komandu dalību, sākās Ķekavas novada sacensības 3×3 basketbolā, kuras šogad ir iekļautas jaunizveidotajā “A7 Tūrē”, kas apvieno Ķekavu, Iecavu un Bausku. Lai arī sacensību sākumā vēl bija saulīte, uz vakara pusi tikām arī pie lietus un pat krusas! Visu cieņu komandām par izturību šādos ekstrēmos laikapstākļos!

Jaunus spēļu keklus no Ervitex savā īpašumā ieguva U11 grupas komanda Krunkainās omes, kuri gan posmā ieguva 2.vietu, taču 1.vietas ieguvēji, komanda Skrajūnai, jau bija tikuši pie šādas balvas pirmajā A7 Tūres posmā Iecavā! Atgādinām, ka jaunus, speciālus A7 Tūres, spēļu kreklus no Ervitex iegūst katra posma vienas grupas uzvarētāji (U11, U14, U16 vai Vīriešu).

Dalība visos A7 Tūres posmos ir BEZ MAKSAS un pirmo divu vietu ieguvēji U11, U14, U16 un Vīriešu grupās, izcīnīs ceļazīmes uz “Ghetto basket” finālu Grīziņkalnā, 30. augustā!

Mūsu sacensību dalībnieku slāpes remdē gardais Ķekavas avota ūdens, balvas nodrošina mūsu draugi Putnu fabrika Ķekava, OSHEE, TU saldējums un ekspresrestorāns Ņamma!

1.posma rezultāti:

U9 grupa (piedalījās 4 komandas):

1.Pērkons

2.Ašie džeki

3.Superklubs

U11 grupa (11 komandas):

1.Skrajūnai (Lietuva)

2.Krunkainās omes

3.Trīs basketbolisti

U14 meiteņu grupa (3 komandas):

1.Ghetto meičas

2.Ceturksnis

3.Anonīmās

U14 zēnu grupa (8 komandas):

1.TT pietura

2.Medus puikas

3.Dūži

U16 grupa (5 komandas):

1.NOA

2.Raimonds

3.Pietura

Vīriešu grupa (13 komandas):

1.Bauskas zelta lauvas

2.Konstantīns

3.Punči

Nākamais Ķekavas novada sacensību 3×3 basketbolā posms 10. jūlijā, Baložos!

Paldies par balvām – Putnu fabrika ĶekavaĶekavas avotsEkspresrestorāns Ņammafunkcionālie produkti Osheesaldējums TU un ETX sportswear.

Ķekavas novada sacensību 3×3 basketbolā kopvērtējums pēc 1. posma ŠEIT

A7 Tūres kopvērtējums ŠEIT

Foto ŠEIT

Comments are closed.