1. jūnija vakarā “Ielecām vasarā”

Š.g. 1.jūnijā noslēdzām Veselības un sporta nedēļu ar krāšņu un iespaidiem bagātu pasākumu “Lecam vasarā 2018”. Galvenais ir būt aktīvam! Mūsu novads var lepoties ar aktīviem bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem un arī senioriem. Kopā “Lecam vasarā 2018” veselības aplī devās 293 reģistrēti dalībnieki. No tiem jaunākajam bija vien 6 mēneši, savukārt pieredzes bagātākajam dalībniekam bija 73 gadi.

Lielajā izlozē galveno balvu, Sportland dāvanu karti 100 EUR vērtībā, ieguva mūsu novadniece Annija, 13 gadus jauna un aktīva jaunkundze.

Orientēšanās spēli “Labirints”, kura tika organizēta ar Ķekavas novada domes ES struktūrfondu projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/094 “Veselības veicināšana un slimību profilakse Ķekavas novadā” atbalstu, pulcēja 125 dalībniekus 4 dažādās distancēs, katras distances labāko apbalvojām ar balvām no atbalstītāja Herkules. Savās vecuma grupās labākie bija – Raivo, Elza, Jēkabs un Emīls.

Ortoto īpašā baskāju taka, kuru bija iespēja izmēģināt ikvienam, pulcēja 113 interesentus, starp kuriem tika izlozēts arī laimīgais, kurš savā īpašumā ieguva Ortoto ortopēdisko paklājiņu komplektu – šoreiz laimējās piecgadīgajai Odrijai!

Īpašs prieks par dalībniekiem, kuri piedomāja par saviem tērpiem un priecēja ar tiem visus pasākuma apmeklētājus. To novērtēja arī AutoDuals žūrija, kura bija sagādājusi pārsteiguma balvas 3 komandām – 20 EUR dāvanu karti lielajiem un Mārtiņa burbuļu īpašās balvas mazajiem.

Pasākuma apmeklētājus ar saviem priekšnesumiem un aktivitātēm priecēja arī pirmsskolas izglītības iestādes Mazais Pīlēns un Svēteļa ligzda, īpaši enerģiskus deju priekšnesumus bija sagatavojuši JVClub Dance company dejotāji un Zumbas aktīvisti Kitija Tone. Ar savām aktivitātēm dalībniekus priecēja arī Reģionālā pašvaldības policija. Mārtiņa burbuļu ballīte izdevās uz goda! Īpašs paldies talantīgajam Ķekavas mūzikas skolas pūtēju orķestrim, diriģentam Elmāram Vaivodam un pedagoģei Evai Jevstigņejevai. Par lielisko ballīti pateicamies Dj Kārlim Blumfeldam un grupai Audiokvartāls. Par galveno balvu paldies Sportland un Kasparam Gabaliņam – Briškam.

Foto ŠEIT

Comments are closed.