Mārcis Grundulis – Latvijas čempions boksā!

No 11.-13. maijam Rīgā, Olympic Hope boksa zālē, norisinājās Latvijas čempionāts boksā pieaugušajiem. Sacensības notika 8 svara kategorijās: -56kg; -60kg; -64kg; -69kg; -75kg; -81kg; -91kg un +91kg. Ķekavas klubu “Lāčplēša Cīņu Leģions” šajās sacensībās pārstāvēja Kristers Vēbers (-60kg), Mārcis Grundulis (-64kg), Emīls Špīss (-69kg) un Regnārs Cīrulis (-75kg).

Visi mūsu puiši aizvadīja labas cīņas un godam spēkojās ar Latvijas labākajiem bokseriem. Kristers Vēbers ceturtdaļfinālā, pēc punktiem, zaudēja pieredzējušajam liepājniekam Ņikitam Androščukam, kurš pēc tam kļuva par čempionu uzvarot, ar nokautiem, savās pusfināla un fināla cīņās.

Regnārs Cīrulis aizcīnījās līdz pusfinālam – priekšsacīkstēs izcīnīja skaistu uzvaru ar KO pār Liepājas pārstāvi, diemžēl pusfinālā Regnāram bija pārāk “ciets rieksts”, daudzkārtējs valsts čempions šajā svarā, Genādijs Merkulovs no “Sidnejs 2000” kluba (Rīga) un nācās samierināties ar zaudējumu pēc punktiem. Bet izcīnītā 3.vieta arī ir vērā ņemams sasniegums.

Finālā iekļuva abi mūsu pieredzējušākie, bet tajā pašā laikā vēl ļoti jaunie, bokseri – 18 gadīgais Emīls Špīss un 17 gadīgais Mārcis Grundulis. Emīls aizvadīja ļoti skatāmas un interesantas cīņas, iekļūstot lielajā finālā, kur skatītāju ovācijām pavadītā, spraigā cīņā, atzina spēcīgā Maihaila Pavlova pārākumu pēc punktiem un godam izcīnīja otro vietu Latvijas čempionātā.

Labākais mūsu kluba bokseris, 17 gadīgais, Mārcis Grundulis (2017. gadā atzīts par labāko Latvijas bokseri starp junioriem), attaisnoja uz sevi liktās cerības un saviem trijiem pēc kārtas izcīnītajiem junioru čempionu tituliem pievienoja arī pirmo titulu pieaugušo boksā un nu ir absolūtais Latvijas čempions -64kg svara kategorijā!

Jāatzīmē, ka mūsu kluba bokseri pirmo reizi piedalījās Latvijas čempionātā starp pieaugušajiem, līdz šim labi panākumi tika gūti junioru konkurencē, bet nu jau puiši spēruši lielu soli uz priekšu. Paralēli pieaugušo čempionātām norisinājās vecāko junioru Latvijas čempionāts (U-19 vecuma grupā), kur mūsu klubu pārstāvēja Francis Rozentāls. Francis tika uzskatīts par vienu no galvenajiem favorītiem uz uzvaru čempionātā, bet, diemžēl, šoreiz finālā nācās atzīt sava sīvākā konkurenta Elvja Vesiberga, no BK Saldus, pārākumu pēc punktiem un samierināties ar 2. vietu.

Mūsu kluba sportistu rezultāti Latvijas boksa čempionātā:

Kristers Vēbers: dalīta 5.-8.vieta; (-60kg)
Regnārs Cīrulis: 3.vieta; (-75kg)
Emīls Špīss: 2.vieta; (-69kg)
Mārcis Grundulis: 1.vieta; (-64kg)

Latvijas (U-19) čempionāta rezultāti:

Francis Rozentāls: 2.vieta; (-69kg);

Paldies par atbalstu visiem mūsu līdzjutējiem, kā arī atbalstītājiem GrandCredit, Budoland, Spēka Pasaule, MilitaryShop.lv, Haraldam Treimanim, Nikolajam Obuhovam un Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūrai.

LTV Sporta ziņu atskats uz sacensībāsm un neliels fragments no intervijas ar mūsu čempionu skatāms šeit —> https://youtu.be/FedeE2uZazI

Comments are closed.