Tartu starptautiskā turnīra “Hillar Otto Memorial 2018” Zelts atceļo uz Latviju!

No 06.04.-08.04. Tartu, Igaunijā norisinājās starptauskais futbola turnīrs jauniešiem U-13 un U-12 vecuma grupās Hillar Otto Memorial 2018. Šogad dalību pieteicām arī mēs – FC Real Pro. Un dalība U-13 izvērtās ļoti veiksmīga. No 10 komandām ( Krievijas, Somijas, Latvijas un Igaunijas), kas tika sadalītas 2 apakšgrupās mūsējie – U-13 – vakar tika kronēti par turnīra čempioniem! Ar vārtu starpību 12 pret 0 !!! Bet nu par visu pēc kārtas!

Jau braucot uz Igauniju zinājām, ka būs jācīnās. Šis mūsējiem U-13 bija pirmais komercturnīrs formātā 11×11. Mēs viņiem ticam un tomēr, pirmais paliek pirmais. Laika apstākļi piektdien nemaz nelutināja, slimības gan iepriekš, gan pašreiz bija novājinājušas mūsu spēlētājus, bet visi devās ceļā. Nu jau lieli, prātīgi, nenogurdināmi un spēcīgi! Komandas sastāvs: Ķekavieši – Mārtiņš Lormanis, Rikardo Jagodinskis, Mārcis Videnieks, Kristiāns Beķeris, Juris Pūriņš, Dāvids Osovskis Ikšķiles puse – Markus Prohorenkovs, Kristers Dāvis Krauklis, Daniels Latiševs, Ņikita Okuņevs, Kārlis Rudens, Rinalds Kristiāns Veličko, Gustavs Ziemelis, Mārtiņš Lejnieks, Marks Pavlovs, Rūdolfs Barkāns, vārtsargs Leonards Čevers un komandas kapteinis Mikuss Paulovičs. Treneri Andrejs Rubins un Andrejs Prohorenkovs. Startējām B grupā kopā ar Krievijas, Somijas un Igaunijas komandām. Uzreiz bija skaidrs, ka, lai cīnītos par godalgām, grupā jāieņem 1. vai 2. vieta. Spēles formāts 2x20min.

Lūk rezultāti B apakšgrupā:

FC Real Pro – Strela Plskov (RUS)  3:0 (vārtus komandas labā guva Mārtiņš Lormanis, Kristiāns Beķeris un Markus Prohorenkovs).

FC Real Pro – Paide LM (EST) 4:0 (vārti – Māriņš Lormanis (2), Markus Prohorenkovs un Kristers Krauklis)

FC Real Pro – PKKU (FIN) 2:0 (vārti Mārtiņš Lormanis un Rikardo Jagodinskis)

FC Real Pro – Helious Tartu (EST) 2:0 (vārti – Mārtiņš Lormanis, Kristiāns Beķeris)

Pēc rezultātiem bija skaidrs, ka esam iekļuvuši pusfinālā. Pretī stājās FC Flora (EST), kas tika uzvarēta ar rezultātu 1:0, vienīgos vārtus komandas labā guva Markus Prohorenkovs.

Un tā FINĀLS. Arī finālā pretī stājās vēl viena Igaunijas komanda Parnu SK Kalev. Fināla pretinieki bija “neizdevīgi” – visu laiku “maisījās pa kājām” mūsējiem, un tomēr 2.puslaikā tika gūti vārti – vārtu autors Rikardo Jagodinskis un ZELTS. Trīs dienu garumā sviedru, sāpju, asaru un prieku kamolā – Tartu ZELTS ceļo uz Latviju!

Ziniet, kāda man bija sajūta – kā skatītājam?! – Viņi visi JAU bija sagatavoti tik labi, ka šis turnīrs bija kā nokārtota ieskaite uz IZCILI! Visi tie treniņi, sāpošās kājas, rokas, galvas, viss atmaksājas un tad var baudīt uzvaras saldo garšu. Visi piekūst, pat visstiprākie, bet atšķirība ir tāda, ka spēcīgākie nepadodas! Ne velti FC Real Pro karogu rotā vilks – vilki spēcīgi ir tikai kopā un mūsējie tieši tādi arī ir! Treneru tandēms, kas ikdienā savus spēlētājus sagatavo maksimāli labam rezultātam, kas iemāca viņiem būt kopā, būt komandai. Ikdiena ir tā, kas noved visu līdz uzvarai, līdz gandarījumam. Nepadoties! Cītīgi trenēties, klausīt savus skolotājus-trenerus un atkal un atkal STRĀDĀT! Tādi Jūs – mūsējie – esat neuzveicami!

Malači! Mēs ar Jums ļoti lepojamies, jau atkal! Komandā IR spēks!

U-12 šis turnīrs bija mazāk veiksmīgs, bet arī viņi visi ir malači, nebija bez “asumiem un starpgadījumiem”, bet tomēr pieredze ir ļoti vajadzīga un vērtīga, starptautiska pieredze divtik! Mums visiem ir kur augt un mēs zinām, ka arī Jūs varat! Novēlu vēl daudz uzvaru! Komandas sastāvs: Ķekava – Rainers Pēkšens, Artis Beikuns, Raivo Štāls, Artemijs Jermolajevs, Emīls Vītiņš, Ikšķile – Tomas Leps, Bruno Kivkucāns, Klāvs Paukšēns, Rauls Bērtulis, Edgars Maurmanis, Miks Grāvelis, vārtsargi Rimants Kalvins Stanga un Mārtiņš Kļavis.

FC Real Pro sporta koordinatore Liele Pauloviča

Comments are closed.