Kārlis Pūriņš un Emīls Špīss – Latvijas čempioni kikboksā!

Aizvadītajās brīvdienās, no 9.-11. martam, Rīgā, Hanzas vidusskolas sporta zālē, norisinājās Latvijas atklātais kikbosa čempionāts “Latvia Open 2018”, kurā piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieki no 8 valstīm, tajā skaitā Latvijas labākie klubi un sportisti.  Ķekavas klubu “Lāčplēša Cīņu Leģions” šajās sacensībās pārstāvēja 6 sportisti:

Bērnu grupā:
-7 gadiem Marks Gustavs Venckus (-27kg) izcīnīja 2. vietu – finālā sīvā cīņā zaudēja Igaunijas sportistam;
-9 gadiem Kārlis Pūriņš (-36kg) 1. vieta – finālā uzvara pār kikboksa un boksa skolas Rīga sportistu;

Kadetu grupā U-15:
Henrijs Ivanovs (-69kg) – dalīta 5.- 8.vieta, 1/4 finālā zaudējot Līvānu kluba “Skits” sportistam;

Pieaugušo grupā:
Kristers Vēbers (-60kg) 3. vieta, 1/2 finālā zaudēja Moldāvijas sportistam;
Regnārs Cīrulis (-75kg) 2. vieta, finālā zaudējums liepājniekam;
Emīls Špīss (-71kg) 1. vieta, finālā uzvara pār lietuvieti.

Jāatzīmē, ka Emīls Špīss jau 3. reizi kļuva par Latvijas čempionu (Emīls arī pagājušā gada Eiropas vicečempions), savukārt Kārlis Pūriņš titulu ieguva otro reizi, otro gadu pēc kārtas.

Paldies visiem mūsu līdzjutējiem un atbalstītājiem!