Mūsu bokseriem uzvaras šovā “Ziemassvētku cīņas” Priekuļos

16. decembrī, Priekuļu vidusskolā, notika boksa cīņu šovs “Ziemassvētku Cīņas”. Ķekavas klubu “Lāčplēša Cīņu Leģions” šoreiz pārstāvēja 2 sportisti – Francis Rozentāls, kurš sacentās ar Kristapu Rīderu (“Kikboksa Klubs Smiltene” & “LNK Boxing”) un Henrijs Ivanovs, kurš mērojās spēkiem ar Pēteri Harjo no “Vesnenok Team”.

Pirmais no mūsējiem uz starta izgāja Latvijas čempions U-15 grupā Henrijs Ivanovs (14 gadi) pret krietni vecāko MMA sportistu Pēteri Harjo (22 gadi). Lai gan pretinieks bija krietni vecāks, tomēr, boksa iemaņās šoreiz krietni prasmīgāks izrādījās Henrijs un izcīnīja ātru uzvaru. Jau pirmajā raundā, pēc izlaista sitiena, Pēteris atteicās turpināt cīņu un ar tehnisko nokautu (TKO) uzvara mūsu sportistam Henrijam Ivanovam.

Vēlāk vakara gaitā ringā devās arī Francis Rozentāls, kurš lieliski izpildīja cīņas plānu un jo ilgāk gāja cīņa, jo pārāks izskatījās pār savu pretinieku Kristapu Rīderu, neatstājot viņam nekādas cerības un ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu, 3:0, izcīnīja uzvaru savā cīņā.

Mūsu kluba sportistu rezultāti:

Henrijs Ivanovs: uzvara TKO (1R);
Francis Rozentāls: uzvara 3:0.

Paldies par atbalstu visiem līdzjutējiem, Ķekavas novada pašvaldības Sporta aģentūrai! Turpināsim strādāt, lai ar skaistām un skaļām uzvarām priecētu Jūs arī jaunajā 2018.gadā!!!

Comments are closed.