Elanam un Emīlijai labi sasniegumi deju sacensībās Rīgā un Tallinā

Novembra mēnesī tradicionāli notiek, tepat tuvumā, divas lielas un iecienītas sporta deju sacensības  – “Latvia Open 2017” Rīgā un “Tallina Open 2017” Tallinā. Sacensībās piedalās dažādu valstu pāri.

Latvia Open sacensībās Rīgā bērnu grupā pulcējās kupls pāru skaits. Pirmajā sacensību dienā standarta deju programmā Elans un Emīlija bija vienīgais pāris no Latvijas, kas 35 pāru konkurencē iekļuva finālā un kopvērtējumā ieguva augsto 4.vietu. Otrā diena Latīņdeju programmā jau pulcējās 40 deju pāri, kur finālā dejoja divi Latvijas pāri. Šajā programmā Elans ar Emīliju ieguva 6. vietu.

Divas nedēļas vēlāk, pāris devās uz Tallinu, kur norisinājās Tallina Open 2017 sacensības. Arī šajās sacensības ST deju programmā Elanam un Emīlijai vienīgajiem no Latvijas izdevās iekļūt finālā un kopvērtējumā iegūt 2.vietu. Otrajā dienā klājās mazliet drūmāk, jo LA deju programmā dejojums nebija tik pārliecinošs un bērni ierindojās 8. vietā.

Pāris kopā dejo tikai 3 mēnešus, Emīlija pa šo laiku apguvusi daudz jauna un saka paldies iepriekšējiem treneriem Valērijam un Agitai Mironoviem, kā arī jaunajai trenerei Veronikai Dedjajevai par ieguldīto darbu!

Comments are closed.