2. decembrī Ķekavā pirmo reizi notiks boksa cīņu šovs “Lāčplēša Kauss 2017”

Pasākumu rīko boksa klubs “Lāčplēša Cīņu Leģions” sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūru un Latvijas Boksa federāciju. Boksa cīņu šovā ir pieteikti 28 bokseri no 11 dažādiem Latvijas klubiem, kā arī 2 bokseri no Lietuvas. Šova laikā ir ieplānotas 14 cīņas, kurās sportisti ir salikti pāros tā, lai tās būtu pēc iespējas skatāmākas un interesantas.

Ja runājam par turnīra dalībniekiem, tad sastāvs patiešām ļoti spēcīgs – praktiski puse U-19 Latvijas labākie bokseri – vairākkārtēji Latvijas čempioni un starptautisku turnīru uzvarētāji – mūsu pašu Mārcis Grundulis, spēcīgie rīdzinieki Sergejs Hodjušins un Andrejs Nikolājevs, kā arī jūrmalnieki Andris Kleins un Tahirs Putraševics – visi šie uzvārdi noteikti neprasa liekus komentārus boksa līdzjutējiem. Šiem čempioniem konkurenci mēginās izrādīt Romans Šapošņikovs no “Budo” kluba, kurš tiksies ar Andri Kleinu, jaunais talants Francis Rozentāls mērosies spēkiem ar Sergeju Hodjušinu, kā arī vakara galvenajās cīņās izaicinājumu Andrejam Nikolājevam un Mārcim Grundulim metīs Lietuvas bokseri Linas Daugelovičus un Sandis Dunkulis.

Bez čempionu cīņām noteikti saistošu čīņu parādīs mūsu Emīls Špīss un rīdzinieks Iļja Smoļins – bokseri, kuri negriež ceļu nevienam, šoreiz tiksies savā starpā, tāpēc arī šī cīņa solās būt ļoti interesanta. Pirmajās septiņās iesildošajās cīņās būs kadeti un iesācēji. Draudzības cīņu ar ridzinieku Igoru Novikovu no “Budo” kluba aizvadīs mūsu Henrijs Ivanovs – kurš ir Latvijas čempions boksā kadetiem U-15 vecuma grupā.

Kā piemērs citiem, ka, nekad nav par vēlu sākt sportot, noteikti būtu jāmin Raimonda Skudras un Vida Šona plānotā divcīņa. Cīņu interesantu padara fakts, ka Raimonds boksa ringā debitēs 41 gada vecumā, arī Vidis Šons ir 49 gadus vecs, bet ir jau aizvadījis pāris boksa cīņas. Principiāla cīņa solās būt starp diviem jaunajiem talantiem – saldinieku Oskaru Grodjuku un Alsungas pārstāvi Sandiju Sokolovski. Uz pasākumu savus audzēkņus sola atvest arī savlaik profesionālā boksa virsotnēs pabijušie bokseri Elvis Mihaiļenko un Agnese Bože, kā arī pārstāvēts tiks labi zināmais klubs “Golden Glory” – Ivo Kleina personā.

Cīņu vakaru atklās dāmas – Aleksandra Sotņika audzēkne Karina Ļečko spēkosies ar Lindas Ābeles audzēkni Amandu Milleri. Noslēdzošajās, vakara galvenajās, cīņās Andrejs Nikolājevs un Mārcis Grundulis plāno tikties ar Lietuvas bokseriem. Cīņu šova formātu mēģināsim padarīt maksimāli interesantu skatītājiem – būs olimpiskā boksa noteikumi – 3 raundi pa 3 minūtēm, bet neizpaliks arī profesionālā boksa šova elementi – cīkstoņu uznācieni ringā pie savas mūzikas, dūmi, ugunis, meitenes utt. Par mūziku un šova elementiem gādās jau labi zināms DJ Aigars Dričš, pasākuma balss un vadītājs, kurš vienmēr “paceļ” publiku – harizmātiskais boksa draugs no Priekuļiem Gints Gabers. Sportistu atslodzes brīžos starp raundiem skatītājus priecēs Go Go dejotājas.
Tagad tikai atliek novēlēt sportistiem, labi sagatavoties, bez traumām un labu veselību, lai katrs var parādīt labāko uz ko ir spējīgs. Skatītājiem novēlam piepildīt sporta zāli un skaļas balsis sportistu atbalstam.

Tiekamies Ķekavā – Ķekavas sporta klubā, 2. decembrī plkst.18:00 – būs karsti!!! Ieeja ir BEZ MAKSAS!

Šova pāru saraksts – ŠEIT

Comments are closed.