Ķekavas novada sporta skolas riteņbraucēji lepojas ar paveikto un aicina pieteikties jaunus interesentus

Latvijas Riteņbraukšanas federācija atsāk rubriku “Sāc trenēties riteņbraukšanā!” Aicinām iepazīties ar Ķekavas novada sporta skolas riteņbraukšanas nodaļu. Šajā gadā trenera Ulda Puzaka audzēkņi guvuši godalgas Latvijas čempionātos, bet Santa Sanija Jurgena pārstāvēja Latviju Eiropas Jaunatnes olimpiādē.

  PAR VECUMA GRUPĀM:

Šosejas riteņbraukšanas nodaļā tiek uzņemti bērni un jaunieši sākot no astoņu gadu vecuma. Jāņem vērā, ka, lai treniņgrupa noformētos, bērnu skaitam jāsasniedz grupu normatīvos prasītajam skaitam.

INFORMĀCIJA PAR TRENIŅIEM:

Galvenais priekšnoteikums treniņprocesā jaunajam audzēknim ir vēlme trenēties un iemaņas, lai brauktu ar divriteni. Treniņprocesā liela uzmanība starpsezonas periodā tiek veltīta vispārējai fiziskajai sagatavotībai. Tāpat tiek aizvadīti peldēšanas treniņi baseinā. Tiek organizēti riteņbraukšanas treniņi ar šosejas un MTB velosipēdu. Sliktu laika apstākļu un tumsas gadījumā audzēkņi treniņus aizvada uz velotrenažieriem.

TRENIŅBĀZES ATRAŠANĀS VIETA:

Ķekavas novada Baložos, Baložu ielā 4.

KONTAKTINFORMĀCIJA:

Trenera Ulda Puzaka kontaktinformācija: 29471404.

Elektroniskā pasta adrese: puzaksuldis@gmail.com.

 SOCIĀLIE TĪKLI:

Facebook: Ķekavas novada sporta skola

ĶEKAVAS NOVADA SPORTA SKOLA LEPOJAS:

Lepojamies ar mūsu sportistu dalību starptautiskajās sacensībās valsts izlases sastāvā. Varam būt gandarīti ar Santas Sanijas Jurgenas izcīnīto Latvijas čempiones titulu individuālajā braucienā un citās sacensībās. Panākumus guvuši arī citi mūsu sportisti.

Comments are closed.