Ķekavas karatistiem izcili panākumi “Polish Open 2017” sacensībās

13-15.oktobrī Polijas pilsētā Bielsko-Biala notika viens no lielākajiem un stiprākajiem karatē turnīriem Eiropā – Polish Open 2017 Grand Prix Bielsko-Biala. Sacensībās piedalījās sportisti no 29 valstīm, kopumā bija ap 2000 pieteikumu turnīram. Sporta kluba „IPPON.LV” sastāvā šajā turnīrā startēja ķekavnieki Jeļizaveta Kiseļova, Andrejs Ozerovs, Ņikita Orlovs. Visiem turnīrs izdevās ļoti veiksmīgs.

Jeļizaveta startēja kategorijā 14-15 gadi +54 kg., kurā bija pierakstītas 48 sportistes. Jeļizaveta ļoti pārliecināti uzvarēja 4 cīņas, zaudējot tikai vienu punktu un iekļuva kategorijas finālā. Mačā par zeltu mūsu sportiste neatstāja nekādas cerības Ukrainas sportistei. Jeļizaveta pilnīgi kontrolēja cīņas gaitu un uzvarēja ar rezultātu 3:0 – zelts! Apsveicam! Lielisks rezultāts pirms Pasaules kadetu-junioru čempionāta, kurā mūsu sportiste startēs jau oktobra beigās.

Sporta kluba „IPPON.LV” treneris un sportists startēja kategorijā Vīrieši līdz 84 kg un OPEN (bez svara ierobežojumiem). Savā svara kategorijā Andrejs uzvarēja divas cīņas un iekļuva finālā, kur diemžēl zaudēja Polijas sportistam – rezultātā sudrabs. Visprestīžākajā OPEN kategorijā bija pieteikti 22 sportisti. A.Ozerovs uzvarēja sportistus no Polijas, Lielbritānijas un Norvēģijas un iekļuva finālā. Cīņā par zeltu Andrejam bija titulēts pretinieks – World Games bronzas medaļists. Ļoti interesantā mačā Andrejs izcīnīja skaistu uzvaru ar rezultātu 5:2 – zelts.

Ņikita Orlovs startēja divās kategorijās. Savā vecuma kategorijā 14-15 gadi -52 kg Ņikita uzvarēja trīs cīņas un ¼ finālā piekāpas Rumānijas sportistam, ar to pabeidzot turnīru. Tomēr vecākajā kategorijā 16-17 gadi -55 kg mūsu sportists spēja parādīt lielisku rezultātu – 4 uzvaras un tikai viens zaudējums nākamajam čempionam – rezultātā bronzas medaļa. Apsveicam!

Rezultātā Ķekavas novada sportistiem divi zelti, sudrabs un bronza šajā turnīrā. Apsveicam!

 

Comments are closed.