Ķekavas bokseri veiksmīgi startējuši Ghetto Bokss sacensībās Saldū

12. augustā Saldū norisinājās sporta pasākums Ghetto Games, kura ietvaros pirmo reizi notika arī boksa cīņas – Ghetto Bokss. Pasākumā notika 15 cīņas, no kurām četrās piedalījās mūsu, Ķekavas kluba – “Lāčplēša Cīņu Leģions”, bokseri.

Kā pirmais no mūsu sportistiem ringā devās Zijuns Čens, kuram pretī stājās saldenieks Toms Limbēns. Cīņa izvērtās ļoti līdzīga un aizraujoša, bet, tomēr, atskanot beigu signālam, tiesneši ar dalītu lēmumu uzvaru piešķīra vietējajam sportistam. Kā nākamais no mūsējiem ringā devās Henrijs Ivanovs, šoreiz pret Ralfu Rulli, kuram pirms 9 mēnešiem bija zaudējis, tāpēc vēl jo vairāk šī cīņa bija intriģējoša, visi gribēja zināt, kas būs mainījies pa šo laiku, kurš sportists būs vairāk progresējis. Bet intriga šajā cīņā izpalika, jo mūsu sportists dominēja jau no pirmajām sekundēm un izcīnīja pārliecinošu uzvaru, revanšējoties par iepriekšējo zaudējumu.
Pēc tam ringā kāpa titulētākais pasākuma dalībnieks, mūsu bokseris – Mārcis “Marciano” Grundulis, kuram pretī stājās 19 gadus vecais, cīņu sporta apritē labi zināmais Māris Didžus. Ja pirmais raunds aizritēja Mārim “bēgot” pa ringu no mūsu boksera, tad otrajā raundā, Mārcis jau “ieslēdza citus apgriezienus” un nelaida pretinieku ārā no stūra, izdarot vairākas spēcīgu sitienu sērijas, pēc kurām, acīmredzot, pretinieks saprata, ka kuru katru brīdi zaudēs ar nokautu un rupji pārkāpa noteikumus izdarot “muay thai (taiboksa)” cienīgu sitienu ar celi, par ko saņēma diskvalifikāciju – Mārcim kārtējā uzvara.
Kā pēdējais no mūsējiem ringā devās Emīls Špīss, kuram pretī stājās viens no titulētākajiem uz zināmākajiem Golden Glory sportistiem Ņikita Ļeškovičs. Ļeškovičs Emīlam nesagādāja lielas problēmas un mūsu sportists guva salīdzinoši vieglu uzvaru pēc punktiem 3:0.

Vairāk informācijas no pasākuma mājaslapā www.kboxing.lv

Comments are closed.