Ķekavas velomaratonā aicina piedalīties Latvijas aktīvākās ģimenes

Jau nākamsestdien, 20. maijā, Pierīgā norisināsies vērienīgie riteņbraukšanas entuziastu svētki – Ķekavas velomaratons. Līdzās profesionāliem šī sporta veida pārstāvjiem pasākumā piedalīties tiek aicinātas arī aktīvākās ģimenes no visas Latvijas, lai no sirds izbaudītu kopā būšanas prieku, kā arī apliecinātu savus spēkus un vienotību 10 km garajā Ģimeņu distancē. Rezultatīvākās un radošākās komandas jau ierasti savā īpašumā iegūs vērtīgas balvas no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem.

Ķekavas velomaratons jau vairāku sezonu garumā ir ne tikai augsta līmeņa sporta pasākums, bet arī krāšņi saliedēšanās svētki ģimenēm un dažādu paaudžu riteņbraukšanas cienītājiem. Tas ik gadu pulcē aizvien lielāku dalībnieku skaitu, popularizējot velobraukšanas sportu un veicinot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Lielu un mazu velosipēdistu iecienītais Ģimeņu distances brauciens īpaši simbolizē ģimeniskās vērtības, kuru pamatā ir kvalitatīvi pavadīts laiks svaigā gaisā un turklāt visiem kopā.

Ķekavas velomaratonā ir aicināts piedalīties ikviens interesents – sertificētiem sportistiem aktuāla būs 80 km garā Sporta distance; plaši pārstāvētā Tautas distance (45 km) dalībniekiem ļaus startēt kā individuāli, tā arī komandas sastāvā; krāšņā Ģimeņu distances parāde 10 km garumā vienos ne tikai aktīvākās un izdomas bagātākās ģimenes, bet arī radu, draugu un kolēģu kolektīvus no visas Latvijas, savukārt aizraujošais Bērnu brauciens (0,5-1 km) patiks arī pašiem mazākajiem stūrētājiem vecumā līdz 12 gadiem.

Pasākuma organizatori mudina dalībniekus būt radošiem un īpaši izcelt savas komandas vizuālo tēlu, jo, sekojot tradīcijām, saskanīgākie un pamanāmākie Ģimeņu distances pārstāvji savā īpašumā iegūs patīkamas pārsteiguma balvas kādā no sekojošām nominācijām:

  • Stilīgākais divritenis,
  • Raibākā ķivere,
  • Kuplākā ģimene,
  • Spilgtākais velobraucējs,
  • Retro stūrētājs,
  • Saliedētākā ģimene,
  • Zaļākais dalībnieks,
  • Saskanīgākais tandēms.

Paralēli velomaratonam pasākuma norises vietā pie Ķekavas sporta kluba apmeklētājiem visas dienas garumā tiks piedāvātas arī dažādas izklaides iespējas – atraktīvs pasākuma vadītājs un enerģisks muzikālais noformējums, aizraujoši konkursi un balvas, atrakcijas un spēles bērniem, degustācijas, izbraukumu tirdzniecības stendi un virkne citu vilnošu piedāvājumu. Tāpat, rūpējoties par sacensību dalībnieku labsajūtu un drošību, vairākos trases punktos tiks nodrošināts slāpes remdējošais dabīgais minerālūdens VENDEN, savukārt braucamrīku tehnisko stāvokli rūpīgi uzraudzīs FANS velosipēdu serviss.

Līdz pat 17. maijam velobraucējiem vēl ir iespēja pieteikt savu dalību sacensībām, aizpildot anketu mājas lapā www.maratoni.lv. Dalības maksa Ģimeņu distancē ir 13 EUR, Sporta un Tautas distancēs tā ir 20 EUR, savukārt Bērnu braucienā – bez maksas. Pasākuma dienā dalības maksa visās distancēs pieaugs.

Sacensības organizē SIA „Alpha Baltic Sport” sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūru. Pasākuma ģenerālsponsori – PF Ķekava un Credit On. Velomaratona organizatoru un atbalstītāju sarūpētais balvu fonds šogad pārsniedz 1600 EUR.

Atbildēt