“Esi aktīvs – nesēdi mājās!” 2016. gada sezona ir atklāta

No 27. jūnija līdz 1. jūlijam Baložu vidusskolas sporta kompleksā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvusī  Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra organizētā bērnu dienas nometne. Nometnē piedalījās 30 bērni no mūsu novada vecumā no  7– 13 gadiem un kā jau ierasts nometnes pamatideja ir nemainīga – veicināt bērnos aktīva dzīvesveida prieku un iepazīstināt ar dažādiem sporta veidiem, ar kuriem iespējams nodarboties novadā.

Nedēļas garumā nometnieki Baložu vidusskolas sporta kompleksā un skolai pieguļošajā stadionā apguva gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas par dažādiem sporta veidiem. Tika apgūtas pamatprasmes basketbolā, velodrošībā, orientēšanās sportā, regbijā, loka šaušanā, vieglatlētikā un florbolā. Protams, ne visiem uzreiz izdevās apgūt pareizi driblēt bumbu, izpildīt vingrinājumus stadionā vai iemācīties regbija noteikumus. Lai arī cik viegli no malas nešķistu, katrs sporta veids un tā apgūšana prasa piepūli un neatlaidīgu darbu.

Lai nedaudz atgūtos no jauniem iespaidiem un zināšanām par dažādiem sporta veidiem, nometnes dalībnieki devās ekskursijā uz Baldones observatoriju, kur uzzināja ko vairāk par astronomiju, mēness tumšo pusi un saules sistēmu.

Nometnes noslēgumā bērni devās laivu izbraucienā pa Titurgas ezeru, kā arī sacentās nelielā talantu šova konkursā.

Mums bija  liels prieks pavadīt šo nedēļu kopā ar patiešām brīnišķīgiem, aktīviem un neatlaidīgiem bērniem, kā arī vēlamies pateikties vecākiem par mums dāvāto uzticību un ceram uz turpmāku sadarbību.

Nometnes organizatoru vārdā vēlos pateikties nometnes audzinātājām Agnesei un Ilzei,  Baložu vidusskolas direktorei Vitai Brokai, kā arī visiem sporta aģentūras kolēģiem un novada treneriem par atsaucību un atbalstu veiksmīgā nometnes norisē!

Uz tikšanos mūsu nākamajā nometnē, kas norisināsies jau pavisam drīz Ķekavā – no 8.-12.augustam.

Informāciju sagatavoja:

 

Reinis Zobens

Atbildēt