KROSA SKRIEŠANAS SACENSĪBĀS “OLAINES APĻI” BŪS JAUNUMS – 16 KM GARŠ SKRĒJIENS

Olaines novada pašvaldība aicina visus skriešanas entuziastus piedalīties krosa skriešanas sacensībās “Olaines Apļi 2016”.

Šis ir īpašs gads, jo sacensības svinēs jau 5 gadu jubileju! Kā dāvanu garo distanču skrējējiem, esam sarūpējuši jaunu distanci – 16 kilometrus garu. Ik gadu sacensības pulcējas vairāk nekā 500 lieli un mazi skrējēji – ne tikai no Olaines, bet arī no kaimiņu pilsētām un novadiem.

Esam īpaši ne tikai ar ainaviskām skriešanas trasēm, bet arī ar to, ka sacensības ir BEZMAKSAS un pieejamas ikvienam skriešanas cienītājam! Tiek piedāvātas trīs dažāda garuma distances, kā arī netiks aizmirsts par pašiem mazākajiem dalībniekiem. Aicinām pieteikties vienai no distancēm jau tagad:

  • “RIMI” 5 km vai 5 km nūjošana,
  • “Isostar” 10 km,
  • “Olainfarm” 16 km,
  • Sporta studija “Active” bērnu skrējieni.

Visa pasākuma laikā skrējējus uzmundrinās perkusatīvā grupa Samba De Riga. Mazākajiem dalībniekiem būs pieejamsas sportiskas aktivitātes no Burkāniem.lv.

Sacensības organizē Olaines sporta centrs sadarbībā ar sporta biedrību “Sportlat” un norisināsies 28.maijā Olaines Mežaparkā, Olaines novada svētku ietvaros. Pirmie starti plkst. 12:00, mazākajiem skrējējiem plkst. 11:00.

Par šī gada sacensību lieldraugiem ir kļuvuši AS “Olainfarm”, sporta uztura līderis “Isostar”, sporta preču veikals “Mysport”, veikalu tīkls “RIMI”, sporta studija “Active” un Olaines bērnu rotaļu istaba “Sapņu birojs”.

Sacensību nolikums un pieteikšanās – www.sportlat.lv un www.olainesports.lv mājas lapās.

 

Pēc skriešanas sacensībām visi dalībnieki ir aicināti piedalīties Olaines novada svētkos!

UZ TIKŠANOS SKRIEŠANAS SVĒTKOS OLAINĒ!

Atbildēt