Atskats uz Taekvondo sacensībām Tīģerēns 2016

Pagājušo sestdien 02. aprīlī  Rīgas sporta manēžā notika Taekvondo sacensības Tīģerēns 2016. Fitnesa klubu Panatta sacensībās pārstāvēja 4 dalībnieki Laura Purena, Beatrise Reinvalde, Dāvids Bariševs, Artūrs Tīģeris un  komandas pārstāve  Kristiāna Reinvalde. Meitenes startēja 8-10 gadu , puiši 11-13 gadu vecuma grupā.

Dāvids  un Laura startēja savās pirmajās sacensībās un guva sacensību pieredzi turpmākajiem startiem. Dāvidam mazliet nepaveicās ar izlozi speciālajā stafetē , taču gan stafetē , gan formālajos vingrinājumos viņs centās uz izdarīja maksimālo, kam bija šoreiz gatavs.  Laura nostartēja labi , izcīnija uzvaru savā pirmajā formālo vingrunājumu disciplīnā, bet turpinājumā veiksme tomēr uzsmaidīja viņas konkurentiem.  Apsveicam Lauru ar pimo mazo uzvaru un ceram , ka tā nebūs pēdējā.

Beatrise veiksmīgi startēja speciālajā stafetē. Viņa uzvarēja 3 stafetēs un būtībā bija ātrāka  par pretinieku arī fināla stafetē , taču atsējusies josta (pēc tiesnešu lēmuma) laupīja čempiones titulu. Rezultātā 2. vieta speciālajā Taekwondo stafetē un sudraba medaļa.

Artūrs kļuva par čempionu stafetē. Nervus kutinoša Artūram bija pusfināla stafete, kur ķibeles ar jostu viņu manāmi aizkavēja. Taču stafetes gaitā viņs spēja panākt pretinieku un uzvarēt. Artūram zelta medaļa un 1.  vieta . Artūram ilgstoši nācās gaidīt, lai piedalītos sparingā. Gaidīšanas rezultāts – 3. vieta sparingā apvienotajā svara kategorijā virs 60 kg.

Apsveicam Beatrisi un Artūru ar panākumiem!!!

 

Atbildēt