Noskaidroti uzvarētāji Ķekavas novada atklātajā hokeja turnīrā

6.martā Olaines pilsētas slidotavā notika Ķekavas novada atklātā amatieru hokeja kausa Superfināls. Finālposmam bija kvalificējušās 8 labākas priekšsacīkšu komandas, kuras 3 posmos bija sakrājušas visvairāk kopvērtējuma punktus. Finālposmā komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās, attiecīgi pēc priekšsacīkstēs iegūtajiem punktiem. Pirmo divu vietu ieguvušās komandas, garantēja vietu izslēgšanas spēlēs jeb pusfinālā.

Pēc aizraujošam spēlēm apakšgrupās, vietu pusfinālā nodrošināja sev komandas: “Popervāle”, “Metēji” , “Viens” un ranga līderi “HVZ”. Pirmais pusfināls starp “Poperīšiem” un “Metējiem” nelika vilties, spēle ritēja punkts punktā. Kā vārtus iemeta vieni, tā otri atbildēja. Un tā līdz ar pēdējām sekundēm pie neizšķirta rezultāta, uzvaras vārtus guva “Metēji” un iekļuva finālā. Otrajā pāri intriga izpalika, komanda “Viens” parādīja stabilāku sniegumu un iekļuva finālā. Mazajā finālā jeb cīņā par 3. vietu pārāki bija komanda “Popervāle”, tādejādi iegūstot bronzas godalgas.

Lielais fināls izvērtās par emocijām bagātāko spēli visā turnīrā. Neizpaliekot asām situācijām un skaistiem vārtu guvumiem. Spēli labāk uzsāka “Metēji” izvirzoties vadība ar 3:0 , bet komanda viens neapjuka un spēja atspēlēties. Ritot spēles pēdējai minūtei komanda “Viens” būdami iedzinējos ar 8:9 spēja atspēlēties un lielais finālmačs noslēdzās neizšķirti. Lai kronētu mūsu šā gada čempionus bija nepieciešams pagarinājums, kuru spēlējām līdz zelta vārtiem. Par Ķekavas novada hokeja turnīra čempioniem kļūst komanda “Metēji”(Jānis Piliņš, Aigars Pauče, Rinalds Audzišs, Eduards Zēniņš, Helmuts Īle, Askolds Karlīns), kuri ne bez veiksmes palīdzības guva zelta vārtus. 2.vieta komanda „Viens” (Andis Spundžāns, Ivars Čirva, Jānis Zaka, Mareks Berholds, Artūrs Villers, Kristers Stelmaks) un 3.vieta komandai “Popervāle” Reinis Baumanis, Dāvis Šinbergs, Raimonds Ciems, Uvis Skrebeļs).

Ķekavas novada pašvaldības Sporta aģentūra saka lielu paldies visiem fināla posma dalībniekiem un faniem. Paldies arī sacensību tiesnešiem un atbalstītājam Putnu fabrikai Ķekava par gardajām balvām. Tiekamies nākamgad!

Rezultāti šeit!

 

Informāciju sagatavoja:

Jānis Bērziņš

 

Atbildēt