Ķekavas novada bokseru panākumi cīņas pasākumā “Tukuma rings” + FOTO

Sestdien, 5. martā, Tukuma Sporta skolas zālē norisinājās cīņu pasākums «Tukuma rings». Pavisam tika aizvadītas 22 cīņas pēc amatieru boksa un kikboksa noteikumiem, kā arī sanākušie skatītāji varēja vērot spēka sporta priekšnesumus.
Mūsu klubu šajā turnīrā pārstāvēja 3 sportisti – Edgars Pujāts, Mārcis “Marciano” Grundulis un Emīls Špīss.
Pirmais ringā devās Edgars Pujāts – Edgars aizvadīja ļoti aktīvu un sīvu cīņu, tomēr, šoreiz pēc punktiem nācās atzīt pretinieka pārsvaru un līdz ar to pārtrūka Edgara 3 uzvaru sērija.


Viena no pasākuma galvenajām un gaidītākajām cīņām bija starp mūsu labāko bokseri Mārci Grunduli un spēcīgo kikbokseri Elvi Jansonu no Talsu kluba “Zīmols”-vairākkārtējs Latvijas čempions kikboksā un pasaules čempionāta trešās vietas ieguvējs kikboksā. Arī Mārcim ne mazāk skaļi tituli kikboksā (vairākkārtējs Latvijas čempions, Lietuvas čempions K-1, uzvarēts starptautisks turnīrs arī Krievijā, utt., bet kā zināms pēdējā laikā Mārcis vairāk koncentrējas tieši uz boksu, kur arī kļuva par Latvijas čempionu).
Titulētie cīkstoņi nelika vilties un skatītājus priecēja ar skaistu un aizraujošu cīņu. Tomēr, neskatoties uz pretinieka pārsvaru vecumā (19.g. pret 15.g.) un pāris kilogramos, boksa ringā, tomēr, pārsvars bija mūsu sportistam, kā rezultātā uzvara ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu 3:0.
Mārcis “Marciano” Grundulis saņēma arī balvu no pasākuma rīkotājiem par labāko tehniku.
Pēdējais no mūsu kluba sportistiem ringā devās Emīls Špīss. Un kā parasti arī Emīls skatītājus priecēja ar skaistu boksu un dažādiem “šova” elementiem savā stilā izcīnot uzvaru ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu pār “Golden Glory” sportistu no Rīgas.

Paldies visiem mūsu līdzjutējiem un atbalstītājiem, kā arī Ķekavas Novada pašvaldības sporta aģentūrai!!!

video no Mārča “Marciano” Grunduļa cīņas ar Elvi Jansonu skatīt šeit:https://youtu.be/iCHoXBnLo-s

vairāk info, bildes un video no turnīriem mūsu mājas lapā www.kboxing.lv

Atbildēt