Ķekavas bokseri atklāj jauno sezonu.

30. janvārī, Rīgā, Ķīpsalas ielā 5, Ķīpsalas basaina sporta kompleksā norisinājās “Fighter Elvis Promotion”rīkotais atvērtais rings boksā.Piedalījās dalībnieki no šādiem boksa klubiem – “Leģenda”, Fighter Elvis Promotion, “Savenko boxing”, Ķekavas (Lāčplēšā Cīņu Leģions), Jūrmalas, Golden Glory, Budo, un Mevi Gym!Mūsu klubu šajās sacīkstēs pārstāvēja 5 sportisti: Alekss Vincevs, Kristers Vēbers, Rihards Vernis, Edgars Pujāts un Mārcis Grundulis.

Visi mūsu sportisti aizvadīja ļoti labas un skatāmas cīņas – Alekss aizvadīja savu pirmo cīņu, īpaši gribas atzīmēt arī Kristera Vēbera sniegumu, kuram, lai arī tiesneši pēc punktiem piešķīra zaudējumu-tomēr pirmie 2 raundi aizritēja viņa zīmē, pēdējam nepietika spēka lielā pārtraukuma dēļ starp sacensībām. Arī Rihards Vernis aizvadīja labu cīņu-tomēr, arī viņam pēdējā raundā pietrūka mazliet spēki, lai izcīnītu uzvaru un gala rezultātā neizšķirts. Edgars Pujāts atkal bija līmenī-viņam jau trešā uzvara pēc kārtas. Labākā cīņa šajā pasākumā nenoliedzami bija starp pieredzējušākajiem dalībniekiem mūsējo-Mārci Grunduli un (FEP) Iļju Smoļinu. Bokseri aizvadīja aktīvu, skatāmu cīņu un, lai gan pēc cīņas bija pārliecība par mūsu sportistu uzvaru, tomēr, šoreiz tiesneši piešķīra neizšķirtu, kas noteikti noderēs ka motivācija turpmākajām cīņām.
Mūsu sportistu rezultāti sacensībās:Alekss Vincevs – neizšķirts;Kristers Vēbers – zaudējums;Rihards Vernis – neizšķirts;Edgars Pujāts – uzvara;Mārcis Grundulis – neizšķirts.
Mūsu klubam šīs bija pirmās sacensības jaunajā sezonā – sākam iesildīšanos nopietniem mačiem!!!
Paldies par atbalstu visiem mūsu līdzjutējiem, kā arī Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūrai!!!

vairāk info – www.kboxing.lv

Atbildēt