Atskats uz cīņas sacensībām “Pankration Rules Open Ring vol.2”

Šajās brīvdienās, Rīgā, Maskavas ielā 1, “HI-Centrā” norisinājās cīņu sacensības “Pankration Rules Open Ring vol.2”.
Piedalījās spotisti no vadošajiem cīņu klubiem un tika pārstāvētas praktiski visas populārākās cīņu disciplīnas (bokss, kikboks (K1), mma, graplings uc.). Mūsu klubu šajās sacensībās pārstāvēja Edgars Pujāts, Emīls Špīss un Mārcis Grundulis. Visi trīs mūsu kluba sportisti guva pārliecinošas uzvaras savās cīņās.
Edgars Pujāts kikboksa kick light disciplīnā pārspēja Ņikitu Kuprijanovu no kluba “Kihap”, Emīls Špīss boksā uzvarēja Ņikitu Gusevu no “Sev Arch” un Mārcis Grundulis kikboksa spēcīgākajā disciplīnā – K1 uzvarēja Ņikita Briedis no Jūrmalas kluba “Kit”.

Mūsu sportistu rezultāti šajās cīņās:
Edgars Pujāts – uzvara TKO (1R)
Emīls Špīss – uzvara PTS
Mārcis Grundulis – uzvara PTS

vairāk info (bildes, video no cīņām) mājas lapā www.kboxing.lv

Paldies visiem mūsu atbalstītājiem, līdzjutējiem un Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūrai!

Atbildēt