“Ķekavas rudens kauss 2015” + FOTO

Sestdien, lieliskajos atvasaras laika apstākļos un ļoti mājīgajā atmosfērā, Ķekavā jau trešo gadskārtu notika tradicionālās rudens sacensības vesera mešanā un lodes grūšanā.

Sacensības organizēja Ķekavas novada sporta skola un šo sacensību iniciatore, rīkotāja ir Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas trenere, daudzkārtējā Latvijas čempione un rekordiste vesera mešanā Vaira Kumermane.

Neatsverams atbalsts bija arī no Ķekavas novada domes priekšsēdētāja A.Damlica, kurš iepriecināja sacensību organizētājus ar gardu dāvanu. Tāpat pateicamies deputātiem – P.Gekam, V.Varikam, A.Vītolam, A.Keisteram un R.Jurķim, kuri atklāja sacensības ar laba vēlējumiem un juta līdzi sacensību laikā.

Paldies mūsu sacensību lielākajam atbalstītājam P.Gekam par sagādātajām veltēm sportistiem, treneriem un organizatoriem.

Patīkami, ka jaunie sportisti no vairākiem Latvijas novadiem (Valmieras, Jelgavas, Aizkraukles, Salaspils, Bauskas, Jaunjelgavas, Murjāņiem un Ķekavas) sasniedza savus sezonā labākos rezultātus un personiskos rekordus.

Sacensības bija arī starptautiskā rangā, jo veiksmīgi startēja viesi no Lietuvas pilsētas Rokiškiem. Tās notika piecās vecuma grupās – tātad tika izcīnīti 20 medaļu komplekti.

No Ķekavas novada sporta skolas audzēkņiem godalgotas vietas izcīnīja:

Lodes grūšanā (U-12 grupā) 1.vieta – Rainers Geks ar jaunu personisko rekordu 10,34m, 2.vieta Mārtiņš Pundiņš ar jaunu personisko rekordu 9,31m, 3.vieta Kārlis Egle rez.6,37m.

Lodes grūšanā (U-20 grupā) 3.vieta – Kristaps Geks ar rez.12,57m; 2.vieta – Marta Šaboviča ar rez.8,98m

Vesera mešanā (U-12 grupā) 1.vieta- Mārtiņam Pundiņam ar rez.35,03m;

Vesera mešanā (U-20 grupā) 3.vieta – Marta Šaboviča ar rez.27,29m.

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skola


Atbildēt